Samsung a5 root yardım..

zaxpo351

Yeni üye
22 Eki 2015
30
0
Samsung a5 2016 telefonuma pc siz root atmak istiyorum denedigim birkac program var sonuc basarisiz %100 atabilecegim program varsa söylerseniz sevinirim iyi forumlar..

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Ne yaptiysam bu telefon root yemiyor anlamadım gitti nerde yanlış yapıyorum ben ?
yotutube videolarının altındaki verilen linkten indirin rom ları ve odin kullanın pc den yapın

BİDE ÖNEMLİ Bİ NOT : SUPERSU YU YÜKLEDİKTEN SONRA YENİDEN BAŞLATIYOSUNYA SAMSUNG YAZISI GELİNCE TELEFONUN BATARYASINI ÇIKAR 10 SN SONRA TAK ve 5 dk bekle

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Z3qYD2NxBUw[/ame]

Son düzenleme:
7 Eki 2012
117
0
twrp kur telefonuna sonra samsungun a5 custom romlarından birini telefonun harici veya sd kartına yukle telefonun twrp prıgramı nasıl actını bul ( ses acma veye kapama tusuyla acma ) sonra custom romu nerdeyse bul flasla gitsin custom romu begenmessen baska bulup tekrar yuklersın pcden yuklemek icin adb kodlarını ögren her telefon için gecerlidir adw kodları ve adw ile rom atımı basittir he bu arada root yemiyorsa telefonun boadleader kilitini acamamışındır bazı telefonlarda zordur açmak için zorlama telefonu kitlersin acmak kolaysa bi kac dene yapamazsan bilene göster

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.