Samsung A7 2017 Wifi Problemi hakkında

Limann

Üye
19 Ağu 2016
135
0
Merhaba, Hayırlı Ramazanlar.

Arkadaşlar dün telefon aldım 0 telefon 1 günlük ve Wifi özelliği birden gitti...
Fabrika ayarlarına sıfırladım yine ama yine olmadı.
Servise göndermek istemiyorum telefonun birşeyi yok.
Google'de araştırdım bu sorun normalde var ve yapanlar oluyor ben yapamıyorum anlayan;
'' Android Klubün'den vb. olanlar '' yardım etseler çok mutlu ederler.
Yardımınızı bekliyorum sn. TurkHackTeam ailesi...

Moderatör tarafında düzenlendi:

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
Daha 1 günlük diyorsunuz zaten servise gitmez 14 günlük iade hakkınızı kullanarak cihazı iade etmeniz doğru bir yöntem olacaktır..iyi forumlar​

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0

'Gandalf

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,897
0
Aet
Merhabalar. Önce internette güvenilir olan tüm kaynaklardaki çözümleri uygulayın. Güvenilir olarak nitelendireceğiniz kaynaklar ise büyük bir kitleye sahip ve köklü siteler olmalıdır.

Eğer bu çözümleri uygulayıp güzel sonuç alamadıysanız size servise götürmenizi öneririm. Çünkü internette doğru olanı bulmanız zor olacaktır. Israr etmeniz ise size yarardan çok zarar verebilir, bu riske girmeyin.

Limann

Üye
19 Ağu 2016
135
0
Merhabalar. Önce internette güvenilir olan tüm kaynaklardaki çözümleri uygulayın. Güvenilir olarak nitelendireceğiniz kaynaklar ise büyük bir kitleye sahip ve köklü siteler olmalıdır.

Eğer bu çözümleri uygulayıp güzel sonuç alamadıysanız size servise götürmenizi öneririm. Çünkü internette doğru olanı bulmanız zor olacaktır. Israr etmeniz ise size yarardan çok zarar verebilir, bu riske girmeyin.

Peki sağolun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.