Samsung Galaxy A3 2016 imei atma

Halilefe38

Yeni üye
11 Ağu 2018
36
0
kayseri
Merhaba arkadaşlar telefonum yurt dışından geldi ve geleli 120 gün geçti bende imei attırmak kaç tl diye sordum 50tl dedi kendim ata bilirmiyim attarsam nasıl yapa bilirim uygulama varsa rootsuz olsun lütfen iyi günler şimdiden herkese teşşekür ederim.

wellman

Yeni üye
11 Ara 2007
3
0
sen evde atamassın sanırım aşagıda arkdaşın verdiği uyğulama MTK işlemcilerde işe yarar bence sen telefoncuya bir kere imei yada gert attır sonrasında hemen odin ile twrp recovery flashla ve işletim sisteminin yedeğini ala yanlışlıkla güncelleme yaparsan imei lin silinir yedeğini yada yedeğin içindeki modem ve efi dosyasını geri yüklersin..

K4YS3R1L1

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
516
0
Berzah Alemi
sen evde atamassın sanırım aşagıda arkdaşın verdiği uyğulama MTK işlemcilerde işe yarar bence sen telefoncuya bir kere imei yada gert attır sonrasında hemen odin ile twrp recovery flashla ve işletim sisteminin yedeğini ala yanlışlıkla güncelleme yaparsan imei lin silinir yedeğini yada yedeğin içindeki modem ve efi dosyasını geri yüklersin..

Hocam ben denedim ve çalışıyor. Bir çok videosu YouTube'da mevcut.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.