samsung galaxy s3 mini ekran pin kırma ?

hacdomain

Üye
5 May 2014
79
0
Arkadaşlar elimde s3 mini var fakat ekran pin şifresini unuttum.format atmadan açmak münkünmüdür? İçinde resim müzik var silinmesin. Not: şifreyi çok tekrar edince gmail sormuyor

DangerTeam

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
512
0
İstanbul
Buraya yazacağın kadar denesene aklına gelenleri :D Ekran şifresini elinizden düşmeyen telefonlardan nasıl unutuyorsunuz anlamıyorum hakikaten. Ayrıca bilgi paylaşımı yapar telefon şifreye gerek yok telefonu taktığında direk usb aygıtı bağlandı diyor bunu bir dene eğer olmazsa ki sanmıyorum ama uzun iş kafanı yorma önlemini bundan sonra daha iyi alırsın..

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Buraya yazacağın kadar denesene aklına gelenleri :D Ekran şifresini elinizden düşmeyen telefonlardan nasıl unutuyorsunuz anlamıyorum hakikaten. Ayrıca bilgi paylaşımı yapar telefon şifreye gerek yok telefonu taktığında direk usb aygıtı bağlandı diyor bunu bir dene eğer olmazsa uzun iş kafanı yorma önlemini bundan sonra daha iyi alırsın..

hocam denemesinde yarar var ama bendede s3 mini var ve telefon kilidini girmeden baglanmis görünsede çikarilabilir disk içerisine girmiyor :) telefondan kilidi girince giriyor

DangerTeam

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
512
0
İstanbul
hocam denemesinde yarar var ama bendede s3 mini var ve telefon kilidini girmeden baglanmis görünsede çikarilabilir disk içerisine girmiyor :) telefondan kilidi girince giriyor

Zorları başarıyorlar buna çok şaşırıyorum , Kızıyorum çünkü adamlar ki android bu konuda çok yönlü adamlar Model + pin kodu hakkı veriyor yani elden de düşmüyor sonra burada ecel teri döküyorlar boş yere :) Neyse Sakinim :D

Bu tarz durumların tek çaresi bazı anlar da çözümü veriyorum ''RESİMLERİ DROPBOX'' hesabı açtı isen o mail adresinden kurtarırsın..

hacdomain

Üye
5 May 2014
79
0
Zorları başarıyorlar buna çok şaşırıyorum , Kızıyorum çünkü adamlar ki android bu konuda çok yönlü adamlar Model + pin kodu hakkı veriyor yani elden de düşmüyor sonra burada ecel teri döküyorlar boş yere :) Neyse Sakinim :D

Bu tarz durumların tek çaresi bazı anlar da çözümü veriyorum ''RESİMLERİ DROPBOX'' hesabı açtı isen o mail adresinden kurtarırsın..

Ben drop box kullanmıyorum ayretten.telefonumda model deil şifre kilidi var yani şifreyi ne kadar denesende ne mail soruyor nede sim pin soruyor sadece ekranda kilit var.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
android lost programi olcakti prdn :) İndirip telefona kurdugunuzda google playe kayitli olan e-mail adresinizle androidlost.com dan giriş yapiyorsunuz ordan meünler içinde kilit kaldirma var onunla şifrenizi kaldirabilir yada degistirebilirisinz
kurulumu pc ye bagliyarak yapabilirsiniz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.