Samsung GalaxyS3 Mini GT-I8200Q Telefonum Rahmetlik Oldu :(

Gomman

Yeni üye
22 Haz 2013
44
0
Arkadaşlar merhaba,
Öğlen Samsung Galaxy S3 Mini GT-I8200Q model telefonumu kurcalarken yanlışlıkla bi tuşa bastım ve Internal SD kartı silindi. Telefonum şu anda açılmıyor. Sonra internetten bi video seyrettim. Telefonu Download Mode ile açtım ve USB aracılığı ile bilgisayara bağlayıp Odin3 kullanarak tam Stock Rom kuruyordum ki benim telefonumun giriş soketi bozukmuş. Temassızlık yaptı ve iyice mâf oldu. Servise gönderemem öğrenciyim ve param yok. Tamirci hiç olmaz. Ne yapabilirim Allah rızası için yardım edin. Telefonda bi metin var başka hiçbir şey yok. "Firmware upgrade encountered an issue. Please select Recovery Mode in Kies & try again" diyor başka bir şey demiyor. Telefonum rahmetli mi oldu? Ne yapabilirim? Yardım edin...

RuderOff

Yeni üye
18 Nis 2015
43
1
0
Kardeşim temazsızlık olduğunu bile bile bu riski göze aldıysan sonuçlarına katlanırsın 15 tl lik kablo soonuçta komşundan arkadaşındanda alabilirdin...

the67

Katılımcı Üye
17 Eki 2007
298
0
istanbuldaysan,tahtakalede ptt nin karsısında adını bilemedim işhanında dediğin parçaları satan dükkanlar var öyle sanıldığı kadar pahalı değil ben bir parçayı 30tl taktırdım aklında bulunsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.