samsung gt- 3303k telefon kodu acil babam beni dvck

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkann

Üye
5 Eyl 2011
188
0
arkadaşlar telefonla oynarken telefon kilidi geldi telefon kapandı açıl dı ve elefon kilidi istemeye başladı 00000000 denedim olmadı 1234 olmadı yha lütfen yardım edin babam çok sinirli birazdan eve gelcek bunu yapmam lazım yorum atan herkese teşekkür bascam

StarTÜRK

Kıdemli Üye
22 Eki 2009
3,765
0
\windows\sys
Şifreyi unutuysan samsung telefonalrına bi kod giriyosun formatlıyor telefonu yanlız telefona kayılı müüzik resim video warsa gider.
googlede araştır ama dikat et her kodu yazma açelede ete bi kod var onu giriğnce telefonun şebekesini sifirliyor yani kodu girince şebeke cekmıyor . dikat et iyi oku öyle kodu gir.

MF240s

Katılımcı Üye
11 Eyl 2011
339
0
Şifreyi unutuysan samsung telefonalrına bi kod giriyosun formatlıyor telefonu yanlız telefona kayılı müüzik resim video warsa gider.
googlede araştır ama dikat et her kodu yazma açelede ete bi kod var onu giriğnce telefonun şebekesini sifirliyor yani kodu girince şebeke cekmıyor . dikat et iyi oku öyle kodu gir.
ben bir kod buldum ama olurmu bilmem..

Kodlar

Eski modeller için : *2767*3855#
Yeni modeller için : *2767*2878#

NOT : Telefon açık fakat içinde simkartı olmayacak.kodu girdikten
sonra telefon açılıp kendi kendine açılacak ve telefonun ekranında

cannol4

Katılımcı Üye
2 Ara 2009
673
0
bak # tuşuna baz veya basılı tut orada yıldız tuşları felan gelecektir bnm telefonda öle gelirse o verilen şifreleri gir

MF240s

Katılımcı Üye
11 Eyl 2011
339
0
biraz araştırdım tele başka hat takınca böyle bi kod istiyomuş eğer başka bi hat taktıysan onu çıkar önceki hattı tak olmazsa tamirciler 5-10 tl ye kırıyolar 2 dk lık iş onlar için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.