Samsung gt s7560 root ?

baris5991

Üye
3 Tem 2012
170
0
ARKDAŞLAR ELİMDE SAMSUNG GT S7560 TELEFON VAR BUNA ROOT ATMAK İSTEDİM VE HERŞEYİ HAZIRLADIM ROOT ATMAK İÇİN BOOT MENÜ YE GİRMEK İSTEDİĞİMDE GİREMEDİM DOWNLOADİNG... DİYOR VE ÖYLECE KALIYOR 15 DK FELAN BEKLEDİM BİR DEĞİŞİM OLMADI BATARYAYI CIKARTIM VE TELEFONU ACTIM ESKİ HALİNDE KULANIYORUM ŞUAN AMA BENİM ROOT ATMAM LAZIM BİR AN ÖNCE BU SORUNUN NEDENİNİ BİLEN ARKDAŞLAR YARDIMCI OLABİLİRSE COK MUTLU EDERLER.
NOT: TELEFONDAN PEK ANLAMAM ANLATIM DİLİNİZ BASİT OLURSA İYİ OLUR

ŞİMDİDEN TEKŞLR
:RpS_confused::RpS_confused:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.