Samsung Rom Yükleme Hk.

xSonuncuKraLx

Uzman üye
1 Şub 2012
1,166
0
Arkadaşlar bugün odin ile samsung s4 mini cihazıma rom yüklemek istedim romu indirdim herşeyi yaptım pc tanıyor telefonu oraya kadar sıkıntı yok işlemi başlattığımda boot ekranında kalıyor ne yapmam gerekiyor ne kadar beklemem gerekiyor burda yada yaptığım bir hatamı var ?
1gb1bp.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

qarezz01

Üye
24 Nis 2012
79
0
Rom orjinal değildir yada uyumlu değildir yoksa hata vermesi imkansız kendim bizzat s5 telefona farklı romlar yükledim sıkıldıkça sorun çıktıkça odinden orjinal rom yüklüyorum. Senin telefon modeli ne ? cpu z google playden indirip bak açılıyor ise

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Merhaba

Hiç uğraşmayın Google den Smart Switch programını Pc ye indirin telefonun arkasındaki batarya altındaki imei numarasını büyüklü küçüklü bi kağıda olduğu gibi yazın..

telefonu dowland moduna alın.Smart Switch programını açın ve sağ üstten acil kurtarmaya tıklayın telefonun markası ve imei ni yazın.sonra gelen herşeye ok veya yes diyerek ilerleyin ve telefon ekranında ve pc de ilerleyip yüklediğini göreceksiniz.Telefon açılmış olacak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.