/ Sanal Alemde Başınızı Belaya Soktuğunuz Olaylar / 'AdrenaLiN

Bade Perest

Uzman üye
3 Haz 2017
1,693
2
104
Bir zamanlar phishing yapiyordum kredi karti bilgilerini alip wt de joypara alip satiyordum Bizim net cafede meskenimiz olmustu Allahtan Cafede Kamera yoktu :D :D

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,650
183
22
Shawty
Site hacklediğimde bir yerden ıp mi bulmuşlar rusya olduğu için bişey yapamadılar ama baya korkmuştum. 1-2 gün pc açmamıştım (rusçada yok admin ne yazarsa translate den çevire çevire sjfbsajlbgsaş) :D

CyberNeeG

Uzman üye
4 Ocak 2016
1,155
1
777
Tabii o zamanlar meb firewall'u yok bende açtım sıra sıra pc'leri işsizlikten hoic açıp mybb site vurmuştum :D Nabersin lamerlık :trl 3 sene oldu herhalde :D

murat3223

Üye
4 Nis 2013
210
0
zamanında rat attıgım userlardan biri thy şubesi sahibi çıkmıştı ve ilk zamanlarda baya iyi bir clash of clans hesabı vardı 100 küsür onu çalmıştım sonrasında savcılığa suç duyurusunda buluncağını anlamıştım kamerası ve sesi dinliyordum tabiki :) sonrasında telefon numarasını istedim ve aradım baya yalvardım yakardım heralde suç duyurusunda bulunmadı şükür hiç bişey çıkmadı :)

T4K0M4N1X

Uzman üye
14 Mar 2017
1,311
22
hacklediğim site alışveriş sitesiydi hiç çaktırmadan fiyatı 0 yapıp kendime Raspberry pi 3 almıştım başıma bişe gelmedi :D hala kullanırım kendisini :trl

resatsiber

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
459
0
/nasa.php
9.sınıftayken sözlülerime düşük not veren hocanın bilgisayarına keylogger atıp e okul şifresini alıp sismtemin kapanmasına ve karnelerin basılmasına 2 gün sözlülerime 95-95 vermiştim ve korkudan karnemi almaya bile gitmedim ve töbeliyim artık riskli işlere bulaşmayacağıma. Allah afetsin :)

macspace

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
372
0
Web
"Kurduğum sistem çok güvenli bu şekilde dosyalarınızı veri kaybettirmeden serverdan çektiriyorum" diyen üniversite hocasının serverini hackledikten sonra verdiğimiz siber güvenlik semineri diyorum :trl sonra veri tabanı dersinden kalışımız :)

Buna tebrik denir :RpS_biggrin::RpS_biggrin:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
1-2 Ay Önceydi.Programlama Dillerini Baya Kavramıştım.13 Yaşındaydım , Şimdide Öyleyim.Neyse Bu WannaCry Olaylarından Sonra Bana Bir Fikir Verdi.Bir Ransomware Kodladım ( 300 Satırlıkdı Sanırım ) Adı "Zilla Ransomware" Olmuştu.UAC , Gpedit.msc , Görev Yöneticisi , Güvenlik Duvarı Gibi Yerleri Kapatıp 443 Portunu Açıyordu.Desktop , Belgeler , Müzikler , Videolar Yerlerdeki Dosyaları AES-256 Bit ( Rijndeal ) Şifreleme Türüyle Şifreliyordu.Bu Virüs Sadece Güvenlik & Geliştirme Aracıydı.Her Neyse Bir Hosting Şirketinde Çalışan Arkadaşım Vardı , Oda 14 Yaşındaydı.Hosting Vermişti.Virüsü Açan Kişinin Decrypt İçin Şifresi Oradaki Database'de Saklanıyordu.1-2 Hafta Önce Hosting Şirketine Kağıt Gelmişti.Şu Domain İçin Bilgi Almak İstiyoruz vs Dedi.Fidye Yazılımcılığı Falan Diyordu.Lakin Bunun Kimseye Zararı Olmamıştı.Hadi Bakalım Ne Olacak Arkadaşla Bekliyoruz. :)

efendi922

Üye
31 Ocak 2016
145
0
New Zealand
Yaklaşık 1,5 yıl önce darkcomette metin2 hileleri paylaşıp kurban kasıyordum baya kurban vardı açıkçası bende çok sağlam 105 level sura hesap almıştım tabi gizlenmeyide bilmiyorum pek çarı üstüme alırken telefonumu kendiminkini yazmıştım sonra sahibi aradı böyle böyle polise vericem ailenle konuscam falan çok şükür sessiz sedasız adama hesabı geri verdim ama pes etmedim şuan 300+ kurban var aslada pes etmicem

analiz15

Katılımcı Üye
15 May 2016
686
0
THT Otağı
Site hacklediğimde bir yerden ıp mi bulmuşlar rusya olduğu için bişey yapamadılar ama baya korkmuştum. 1-2 gün pc açmamıştım (rusçada yok admin ne yazarsa translate den çevire çevire sjfbsajlbgsaş) :D

admin ne yzdı sana :D

1-2 Ay Önceydi.Programlama Dillerini Baya Kavramıştım.13 Yaşındaydım , Şimdide Öyleyim.Neyse Bu WannaCry Olaylarından Sonra Bana Bir Fikir Verdi.Bir Ransomware Kodladım ( 300 Satırlıkdı Sanırım ) Adı "Zilla Ransomware" Olmuştu.UAC , Gpedit.msc , Görev Yöneticisi , Güvenlik Duvarı Gibi Yerleri Kapatıp 443 Portunu Açıyordu.Desktop , Belgeler , Müzikler , Videolar Yerlerdeki Dosyaları AES-256 Bit ( Rijndeal ) Şifreleme Türüyle Şifreliyordu.Bu Virüs Sadece Güvenlik & Geliştirme Aracıydı.Her Neyse Bir Hosting Şirketinde Çalışan Arkadaşım Vardı , Oda 14 Yaşındaydı.Hosting Vermişti.Virüsü Açan Kişinin Decrypt İçin Şifresi Oradaki Database'de Saklanıyordu.1-2 Hafta Önce Hosting Şirketine Kağıt Gelmişti.Şu Domain İçin Bilgi Almak İstiyoruz vs Dedi.Fidye Yazılımcılığı Falan Diyordu.Lakin Bunun Kimseye Zararı Olmamıştı.Hadi Bakalım Ne Olacak Arkadaşla Bekliyoruz. :)

hocam siz yaş baya iyiyimiş bende 5 yaşındayım

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByHacker36

Üye
10 Kas 2011
239
0
KOCAELİ
2 yıldır fake hesapla para kontör kasıyordum ara vermiştim. yaz gelince calışmadım 2 ayda 2.5-3k ya yakın para yaptım tel hesap no vs ortalıkta geziyor benim inşallah başıma birşey gelmez :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.