Sanal bağlantı yapacak program

muhokokm

Yeni üye
24 Haz 2020
8
0
merhaba bilgisayara sanal pc kurdum. sanal bağlantı yapacak bir program lazım cevaplarınızı ayrıntısıyla bekliyorum. sürekli lokasyonun değişmesi lazım

x4807

Katılımcı Üye
10 Ağu 2019
985
17
Anonimlik istediğini düşünerek yazıyorum bunu. Lokasyonun değişmesi için ip adresinin de değişmesi gerek ip adresi değişirken bir sunucuya bağlanıp belirli süre kaldıktan sonra o sunucu ile bağlantıyı kesip başka sunucuya bağlanır ve böyle devam eder bu döngü. Ancak bir sunucudan çıkıp diğerine bağlanırken gerçek ip adresin ve lokasyonunun gözükmesi muhtemel. Çok istiyorsan bunu yapmak, proxylist bulursun kendine uygun python, go gibi bir dil ile yazarsın.

muhokokm

Yeni üye
24 Haz 2020
8
0
hocam sanal makine kurup telefon onayı istemeden gmail açmak istiyorum. o yüzden sordum sanal bağlantı yapacak programda o yüzden farklı bir mac oluşturması

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.