Sanal iş arıyorum

10 Tem 2023
12
3
Merhaba sayın THT üyeleri, öğrenciyim ve zor zamanlardan geçiyorum durumum çok sıkışık zar zor bir bilgisayar almak için uğraşıyorum bunu içinde sanal bir iş arıyorum, diksiyonum iyidir yaşım 17 İngilizcem b3 seviyelerinde 7 24 yapabileceğim değilde istenilen zaman onu yapacağım vb iş arıyorum umarım teklif eden olur elimden her iş gelir gerisi size kalmış iyi günler dilerim

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,468
52
647
Türkiye Cumhuriyeti
Merhaba sayın THT üyeleri, öğrenciyim ve zor zamanlardan geçiyorum durumum çok sıkışık zar zor bir bilgisayar almak için uğraşıyorum bunu içinde sanal bir iş arıyorum, diksiyonum iyidir yaşım 17 İngilizcem b3 seviyelerinde 7 24 yapabileceğim değilde istenilen zaman onu yapacağım vb iş arıyorum umarım teklif eden olur elimden her iş gelir gerisi size kalmış iyi günler dilerim
Merhaba FWQX | Cyber Security,

Öncelikle çalışma isteğini takdir ediyorum ve hayatında kolaylıklar diliyorum. Konuda "b3 seviyelerinde" diyerek yazım yanlışı mı yaptın merak ediyorum, eğer seviye belirleme testi yaptırmadıysan yaptırmanı öneririm bu alacağın işlerde fayda sağlayabilir.

Fiver, Upwork gibi sistemler üzerinden "İngilizce-Türkçe" çeviri, seslendirme, makale yazımı veya Türkçe kitap seslendirme platformları üzerinden seslendirme çalışmaları yapabilirsin belki;
Kolay olanı seçmek, zor olmayan bir hayattır. Zor olansa yaşanan hayatın bedelini ödemektir.
İyi Forumlar...

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,416
49
969
Merhabalar

Freelancer olarak çalışmak öğrenciler için vazgeçilmez bir nimettir deneyebilirsiniz
Chatgpt ile hızlıca makale hazırlayıp sunabilirsiniz

İyi Forumlar

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,320
119
4,775
İnternetten para kazanmak için ya şans ya da yetenek gerekir.
Tek başına B3 (ki b3 diye bir şey yoktu...) İngilizce yetmeyecektir.
İlla bir alanda bir kabiliyetin ve bilgin olması gerekir.

OnTrigger

Üye
21 Eyl 2022
222
72
bionluk gibi freelancer sitelerinden yeteneğin neyse onun ilanını verebilirsin ingilizcem iyi diyorsan çevirmenlik falan iş görürdü ama b2 seviyeyle nasıl olur bilemem.

10 Tem 2023
12
3
İnternetten para kazanmak için ya şans ya da yetenek gerekir.
Tek başına B3 (ki b3 diye bir şey yoktu...) İngilizce yetmeyecektir.
İlla bir alanda bir kabiliyetin ve bilgin olması gerekir.
B2 olacak yanlış yazmışım

Kabiliyet olarak hacking alanında büyük yeteneklerim var

Merhabalar

Freelancer olarak çalışmak öğrenciler için vazgeçilmez bir nimettir deneyebilirsiniz
Chatgpt ile hızlıca makale hazırlayıp sunabilirsiniz

İyi Forumlar
Teşekkürler aradığım seçeneklerden birisi

kst132

Basın&Medya Ekibi Asistanı
12 Haz 2023
951
11
596
Merhaba;
Zaten bir kaç kişi yazmış ama benimde önerim freelancer dropshipping olabilir.
İyi forumlar.

Turkiyess

Yeni üye
13 Eki 2023
46
1
🇹🇷 Türkiye auuuu
Yazılımcılık işte bak burası tht yazılım öğrenmek istiorum de tak die kapına gelirler öğretirler sonra iyi para kazanırsın bari şirketlerin açıklarını bulursun

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,320
119
4,775

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.