Windows Sanal Makine Windows 7 Kapanma sorunu

XNovATurkX

Üye
4 Şub 2019
74
0
Cyber City
Herkese İyi günler

VirtualBoxa Windows 7 yüklemiştim 1 ay falan kullandım. Fakat son 3-4 gündür 30-35 DK geçtikten sonra kendiliğinden kapanıyor nedenini bilen var mı ? Çok gıcık oldum. Tüm işlerim yarım kalıyor

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Sanal makineye verdiğiniz özellikleri arttırmayı deneyiniz. 2 GB RAM verdiyseniz 4 gibi. İşlemci sayısında da aynı şekilde değişiklik yapabilirsiniz.

2 Şub 2019
56
1
Türkiye
Bu Tür Başka bir Hatta ben dede Olmuştu Tafsiyem,
Wmware Workstation Kullanmayı Dene,
Veya Kullandığın VirtualBoxa Tekrar Yükle Muhtemelen bir yerde Yanlış Yapmışsındır.
Hayırlı Akşamlar..!
İYİ FORUMLAR.

2 Şub 2019
56
1
Türkiye
Tekrar yüklemeye çalışsam içinde ki bilgileri transfer etme şansım var mı peki ? Baya dosya belge falan var
Tabiki Sanal Bilgisayara Girip Dosya Bölümün den Çalışmalarınızı,
Kişisel Bigisayarınız [ Yerel Disk D ] Kopyalayıp Tekrardan Kurduğunuz Sanal Mekinenin İçine, Transfer Edebilirsiniz.
Biraz Zaman Kaybedebilirsiniz
Ama Değer, Diğer Yöntemler, Size Biraz Sıkıntı Çıkarta Bilir.
İYİ FORUMLAR :yardimsever

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.