Sanal pc kurulumuyla ilgili

TesLaHack

Üye
10 Tem 2015
221
0
Siberistan
arkadaslar sanal pc kurmak istiyorum virtual box u indirdim ama dosyalarını kuramadım dosyaları açamıyorum uzantıları farklı .bed dosyaası vs. dosya veriyo nasıl kuracam bilgisi olan biri yardım etsinnnnnnn :S

TesLaHack

Üye
10 Tem 2015
221
0
Siberistan
kardeşim kurmayı bilmiyorum böyle dosyalar karşıma exe uzantılı falan gelmiyor .Bed dosyası gibi falan geliyo nasıl kuracam kullandıgının linki varsa yardımcı olun bende kurayım şunu

soulcalibur

Katılımcı Üye
19 Ara 2009
931
0
Core
Sanal pc sana bilgisayarının desleyebildigi kadar kullandıgın operating sistem farklı sistemler kullanmana olanak sağlar yani istediğin sistemi kurabilirsin . Sen hangi sistemi kurmak istiyorsun sanalda söyle yardımcı olayım

TesLaHack

Üye
10 Tem 2015
221
0
Siberistan
Sanal pc sana bilgisayarının desleyebildigi kadar kullandıgın operating sistem farklı sistemler kullanmana olanak sağlar yani istediğin sistemi kurabilirsin . Sen hangi sistemi kurmak istiyorsun sanalda söyle yardımcı olayım

Linux daha önce hiç kullanmadım sanala linux kuracagım suan torrente indiriyor kurulumda hatalar yaşadım umarım bu sefer olmaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.