Sanal PC Nedir? Faydaları,Kurulumu VirtualBox Nedir?Kurulumu(Resimli)VMware Nedir? /WonderAxe662

kenankel

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
763
0
Hocam oracle wm vare yüklü pcde fakat çok aşırı yavaşlatıyor.4 gb ram var sanal pcye 1gb ram veriyorum sorun nedendir

28 Şub 2008
130
0
yükledim ama hata veriyor amd-v sanallastırma kullanılabılır degıl diyor örnek veriyor os/2 QNX BU ÖZELLIGI GEREKTIRI DDIYOR

28 Şub 2008
130
0
ben vmare kullanıyorum fakat kurduktan ve kalı lınıxu kurduktan sonra hata veriyor virtual boxta denedım turkce hatayı werdı amd ekran kartı sıkıntı verıyor kuruyorum ama bazen calısıyor bazen calısmıyor sıkıntı ekran kartı amd radeon

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.