Sanalika tarzı swf oyun yapmak için?

EnesJikoDHT

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
436
0
config.php
Arkadaşlar öncelikle bahsetmek istediğim sanalika tarzında (flash yada swf hangi tür olduğunu hala anlamış değilim) oyun yapmak istiyorum.
Şimdi birileri yoruma direk yazmasın bu işleri kolay mı sanıyorsun diye, yıllarımı verecek kadar taktım bu işe.
Hangi kodlama tarzlarını öğrenmem gerekiyor bilen varsa yazabilir mi?

php veya html5 ile çalışan sanalika tarzı avatarchat scripti vardı.
İnternette buldum ve kurma kararı aldım fakat swf nin yerini asla tutamayacağını anladım.

Kısacası bu tarz oyun yapmak için nelere ihtiyacım var? (lütfen bilen kişiler yazsın)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.