Çözüldü sandboxie

02ahmet02

Üye
24 Ağu 2017
51
0
bir oyun indirdim ve setup ını sandboxie ile açtım kurulum felan tamamlandı
biraz oynadım sonra sandboxie kontrol panelinden programları kapat dedim o oyunu tekrar nasıl bulabilirim,veya kurduğu dosyalar handi dizindedir?
 
Son düzenleme:
K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
merhaba sandboxie free kurulum yapamıyorum team wiever ile yapabilecek varsa numarasından ulaşabilirmi ? tek oyun açabiliyorum ama 2. oyunu açamıyorum lisans kodu istiyor
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.