Sanırım Site Açıklarını Bulmayı Başarabildim ama Emin Değilim Yardımcı Olurmusunuz?

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
Merhaba arkadaşlar... N-stealth scanner ile aradığım sitenin açıklarını sanırım buldum ama emin değilim resimleri koydum,bakarak teyhid edermisiniz? Eğer gerçekten bulmuşsam hangi teknikle siteye sızmamı önerirsiniz?

92855788.jpg

20002778.jpg

94283521.jpg

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
Evet işte bende oyüzden yardım istiyorum şimdi eğer sitenin açıklarını tespit etmişsem nasıl bir saldırı yapabilirim siteye önerilerini bekliyorum... Ama gerekten öyle böyle değil arkadaşlar bu çok önemliydi benim için ve sonunda açıklarını tespit ettim,hadi yardım edinde birlikte hackleyelim şu siteyi....

m.tahir

Katılımcı Üye
26 Eyl 2008
809
0
ewet bulmuşsun ama aynı proğramla bende buluyom da nasıl saldırabilirim bilmiyom :D

eray88

Üye
11 Ağu 2008
176
0
o açıklardan bişi yapamzsınız kolay kolay yapabilmeniz için hackte sınır tanımamanız lazım benden sölemesi

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
Dostum forumda ararsan bulursun...
Dostlar sizden bu açıkları nasıl kullanabileceğim konusunda yardım istiyorum....

kajmer00t

Üye
26 Haz 2009
125
0
kardeeşşş..açıklara tek tek git ..mesela 3.bulduğun açık.../includes/ e git...boş bir sayfa çıkarsa karşına bu klasörü tarattırman lazımmm

evillord

Uzman üye
7 Tem 2009
1,558
0
Kod aklın di
yapacqn islem su genel olark ben sana expolit kullan derim bunu bilmiyorsan tawsyem bulduqu acıqı google yaz ordan bişeyler bulmayaa baq

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
Keske Alıntıdır Yazsaydı... With CW
Dostum bu alntı filan değil ben bizzat bu konuda yardım istiyorum....

Arkadaşlar aslında exploit benimde kafamdan geçmedi değil ama dedğiniz gibi tam bilmiyorum ama bu açıklardan bir yolunu bulup bu siteye girmeliyim...bu işe exploitle nasıl olur biri anlatabilirmi?veya daha kolay bir yöntem varsa...

evillord

Uzman üye
7 Tem 2009
1,558
0
Kod aklın di
Arkadaşlar aslında exploit benimde kafamdan geçmedi değil ama dedğiniz gibi tam bilmiyorum ama bu açıklardan bir yolunu bulup bu siteye girmeliyim...bu işe exploitle nasıl olur biri anlatabilirmi?veya daha kolay bir yöntem varsa...[/quote]

dostm sen nasl bir hack istiorsn sadece cökertmek mi yoksa siteye index atmamı admin olark girmemi güc gösterisimi intkm mı hanqsi :S

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
Kısaca şöyle özetliyeyim mevzuyu; aslında bir üyenin çok acil mail adresine ulaşmam lazım,özel bir konu konuşucam da... zaten site admininden de istededim defalarca ama vermedi admin... Şimdi aslında her yöntem de işimi görür,admin olarak girebilirsem süper olur aradığım kişinin mailini alıp giderim,veya admine uyarı veririm kabul etmezse index atarım vs. her yöntem benim işimi görür aslında,yeterki aradığım kişinin mail adresini alayım...

kajmer00t

Üye
26 Haz 2009
125
0
kardeşim ne exploiti daha açığı tespit etmeden nerden exploit kullanacann...

exploit kullanman için ....n stealth yetersiz bir tarayıcıdır....nmap die bi pro var onu yükle .....nmap -O site.com..ve nmap -sV site.com....komutlarını msdosta kullan kurban hakkında daha ayrıntılı bilgi edinirsin...birde nikto var onu kullanmayı öğrenmeni tavsiye ederim...

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
kardeşim ne exploiti daha açığı tespit etmeden nerden exploit kullanacann...

exploit kullanman için ....n stealth yetersiz bir tarayıcıdır....nmap die bi pro var onu yükle .....nmap -O site.com..ve nmap -sV site.com....komutlarını msdosta kullan kurban hakkında daha ayrıntılı bilgi edinirsin...birde nikto var onu kullanmayı öğrenmeni tavsiye ederim...
27 tane açık buldu,5 tanesi kırmızı yetersizmi exploit için?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.