sanırım yok oluyorum

Venom.20

Katılımcı Üye
11 Şub 2023
588
376
𝐋𝐢𝐧𝐮𝐱
Hayır Yok Olmuyorsun, Sadece Bir Hafta Bi Ara Ver. Dışarıda ki Hayatın Farkına Var. 1 Hafta Gerekiyorsa Bilgisayar Açma, Arkadaşlarınla Gez Dolaş, Sosyalleş.

Gauloran

Global Moderatör
7 Tem 2013
8,187
633
birkaç arkadaş ve biraz da etkinlik şart. sevsen de sevmesen de bir süre sonra alışırsın.

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Ben kendi kafamda psikolojik savaş verdiğimde genelde bir işle ilgilenirim. Çünkü insan bir uğraşla, işle ilgilenirse kafası dağılır. Boş durursan türlü türlü şey düşünürsün, öyle sıkı çalışmalar yap ki insanların ne kadar kötü biri olduğu aklına dahi gelmesin.

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,364
İnsanlar, sevilmeye layık mahlûkatlar değil zaten. Boşver. Kariyere odaklan.

Yok olacaksın ama var olmaktan daha iyi kesinlikle.

Gauloran

Global Moderatör
7 Tem 2013
8,187
633
arkadaşlarım var fakat son zamanlar da çok yapmacık geliyorlar
demek ki arkadaşların olarak gördüğün kişilerle gerçekten samimi değilsin. istersen çözümü yine içine kapanarak bulabilirsin kendini keşfetmeyi dene biraz yeni bir hobi edinmeye çalış mümkünse.

Yusuf Walker

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
673
422
Trabzon
Foruma yaş sınırı gelmeli.
Konu 03.00 sularında paylaşılmış, gece saatlerinde insanlar fiziken ve psikolojikmen yorgun düşerler çöküntü yaşarlar, hayatı sorgularlar, bunun yaşla Bi ilgisi yok. Her insan hayatı, kendini, çevresini sorgular ki sorgulayacaktır. Sorgulamazsa bu sıkıntıları yaşamazsa sorun var demektir. Örneğin evinizde bir musluk patlak ve su kaçırıyor, onu bakıp geçer misiniz? Yoksa Buna ne oldu şimdi? Diyip tamir mi edersiniz?

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
864
429
sanalda anonim olayım derken real hayatımda da anonim oldum insanlardan nefret etmeye başladım hiç bir işim düzgün gitmemeye başladı sanırım yok oluyorum
Sanali gercek hayatla karistirmayin guvenmemek normal ama sanali gercek hayatla birlestirirseniz kafayi yeme noktasina gelirsiniz fazla kafaya takmayin iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.