Şansa Facebook Hesabı Ele Geçirmek

ExTensible

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
585
0
22
Linux

Çok önemli bir şeyi atladım,Bu hesabın sahibinin e-posta adresi killer ile başlıyordu.

Herkese merhaba arkadaşlar bugün sizlere çok fazla saçma bir şekilde ele geçirdiğim facebook hesabının olayını anlatacağım. :trl
Başlıyorum:
Fake e-mail'e ihtiyacım vardı bunu yaptım facebooka üye olurken yazdım felan farklı giriş sistemi beni karşıladı e-postaya gelen kodu girdim daha önceden bu epostaya kurulu bir facebook hesabı olduğu ortaya çıktı şuan hesabı alıyorum :trl
ACCAUNT yazdığım yerin doğrusunu ACCOUNT olarak değiştirdim :D

Son düzenleme:

ExTensible

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
585
0
22
Linux
Kişi arap olduğu için,/MustafaKemalAtatürk yazdım.
İngilizcem kötüdür idare edin :D

Son düzenleme:

BayanZalim

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
351
0
Kayseri
Bende boyle durumla cok karsilastim niye derseniz surekli sinirli sayida fake hesab iceriyor yabancilardanda illaki acan olmus o yuzden aradi hir denk geliyor

darkstart

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
535
0
kernel_panic
hocam sadece facebook değil aynı şekilde instagram twitter , her türlü sitedeki hesapları çalabilirsin tek sorun o e-postayla sisteme kayıtlı birnin olması sonra şifremi unuttum deyip temp-maile gelen linkle şifre değiştir sonra da e-postayı değiştir .Hesap artık Senin :D

ExTensible

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
585
0
22
Linux
Bende boyle durumla cok karsilastim niye derseniz surekli sinirli sayida fake hesab iceriyor yabancilardanda illaki acan olmus o yuzden aradi hir denk geliyor

Aynen :D

hocam sadece facebook değil aynı şekilde instagram twitter , her türlü sitedeki hesapları çalabilirsin tek sorun o e-postayla sisteme kayıtlı birnin olması sonra şifremi unuttum deyip temp-maile gelen linkle şifre değiştir sonra da e-postayı değiştir .Hesap artık Senin :D

Onları da denedim ancak bu paylaştığımda kayda değer bir hesap yoktu. :D

darkstart

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
535
0
kernel_panic
Onları da denedim ancak bu paylaştığımda kayda değer bir hesap yoktu. :D[/QUOTE]
işte şans biraz ama o emal hangi platformlarda kullanılmışsa hepsini çok rahat ele geçirebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.