sansüre son vps dağatıyorum .

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
selamın aleyküm arkadaşlar .
sansür olayları çıkaldan beri herkezin kafasında bi soru işareti var bir hafta önceye kadar benimde vardı rahat rahat istediğimi yapamıyordum fakat aklıma gelen bir konudan sonra vps kullanmaya başladım ve bütün işlerimi ordan görüyorum yakalanmamanız için sizede vermek istedim en azından kendinizi güvende hissedebilmeniz için .

vps ;

ıp : 50.19.208.180
ıd : demo
şifre : demo

teşekkür butonunu çok görmeyin .
başka ihtiyacı olanlar bu durumun altına yorum yapsınlar onlarada ayrı verebilirim .

Son düzenleme:

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
ne gibi etkisi var derken burdan yaptınmı işlerini izleyemezler yani izlensen bile seni bulamazlar .

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
şifrenizi girdikten sonra users yazar sağdakine tılklayıp oraya yazın

Son düzenleme:

kingextacy

Yeni üye
1 Şub 2011
50
0
bağlantı senin pc ye mi bağlı yani sen pc yi kapatığın an bağlantı yapılabilir mi ?

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
kingextacy bağlantı benim pcme bağlı değil vps bu sonuçta ne zaman istersen bağlanabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.