Şantaja uğruyorum hacker tarafından.İntihar etmem an meselesi yardım lütfen????

LuchadoR

Uzman üye
20 Eki 2012
1,353
0
~~
Rat yemediysen o zaman dediğin internet sitesinde kızlarla muhabbet ederken soyundun.ve o adam da bu kızlardan biriydi.ben de arkadaşlara katılıyorum skype açılır açılmaz virüs diye bir şey yok,sende keylogger tarzı birşey atıp ona zarar vermeyi dene...

LakhoPss

Uzman üye
31 Ara 2014
1,512
0
root@kali:~#
Ben Skype Adresinden Tehdit İçerikli Bir Yazı Görmedim Tamtersi Sen Millete Abazalık Yapıyorsun Durduk Yere Milleti Uğraştırma Kamera Açarak Bilgisayarına log atıp video almasıda imkansız Çünkü Skype Video Aramasına Log Vs Birşey Koyamaz Konu İhbar.
Üstüm koyamayacagini nerden biliyorsunuz veya skype'de bulunan bir açıktan faydalanmadigini? 0day exploit kullanmadigini veya? Lütfen boş yere konu ihbar etmeyin..

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
faceni msn ni kısaca tüm sosyal medya hesaplarını sil veya dondur

Adamın filipinlerde olduğunu sanmıyorum genelde bu tiplemelerin kaçış için kullandığı bir terimdir
Siber suçlara başvur sonrasında onlar gereğini yapar

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Tamam, şaka bir yana, ciddi düşünelim. Ben bize anlatmadığın veya eksik anlattığın şeyler olduğunu düşünüyorum.
İnternetten fake bir kıza denk geldin, kendini kaptırdın ve webcam e geçtiğinde de kız videoda soyundu sen de malafatı çıkardın. Bütün bu anları videoya alan o eleman, sana izletti kendini. Olay bundan ibaret büyük ihtimal. Yok arkadaşlarmış yok mail miş dikkatimizi çekmek için diye düşünüyorum.

En salak lamer bile asla 500 den 50 ye inmez. Asla inanmam böyle bir şeye. Eğer ciddi isen, ben olsam malafatı adama doğru sallar, "Go to hell!" Diye bağırırdım.

Yani işin özü, kendi hislerine kurban düştün, ava giderken avlandın.

Evet, şimdiye kadar sert konuşmuş olabilirim ama mağduriyete düşmüş yüzlerce kişi gördüm, ney gerçek ney değil anlayabiliyorum çok şükür.

wesley7

Yeni üye
8 Ağu 2015
29
0
Tamam, şaka bir yana, ciddi düşünelim. Ben bize anlatmadığın veya eksik anlattığın şeyler olduğunu düşünüyorum.
İnternetten fake bir kıza denk geldin, kendini kaptırdın ve webcam e geçtiğinde de kız videoda soyundu sen de malafatı çıkardın. Bütün bu anları videoya alan o eleman, sana izletti kendini. Olay bundan ibaret büyük ihtimal. Yok arkadaşlarmış yok mail miş dikkatimizi çekmek için diye düşünüyorum.

En salak lamer bile asla 500 den 50 ye inmez. Asla inanmam böyle bir şeye. Eğer ciddi isen, ben olsam malafatı adama doğru sallar, "Go to hell!" Diye bağırırdım.

Yani işin özü, kendi hislerine kurban düştün, ava giderken avlandın.

Evet, şimdiye kadar sert konuşmuş olabilirim ama mağduriyete düşmüş yüzlerce kişi gördüm, ney gerçek ney değil anlayabiliyorum çok şükür.

yine de teşekkür ederim en azından cevap yazma gereksinimde bulundun. ama ne yazikki hikaye uydurmuyorum keşke uydursam. :(

QlZnD3.png

lütfen yardim edin şuan adam online ve beni bekliyor. lütfen birşeyler yapalim :( ip adresini aldım adamın

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
yine de teşekkür ederim en azından cevap yazma gereksinimde bulundun. ama ne yazikki hikaye uydurmuyorum keşke uydursam. :(

QlZnD3.png

lütfen yardim edin şuan adam online ve beni bekliyor. lütfen birşeyler yapalim :( ip adresini aldım adamın

Anladığım kadarıyla yaşın ufak. Bilişime gitsen bile konu hakkında ebeveynlerini bilgilendirecekler. Sakın para vermek gibi bir ahmaklığa düşme dememe gerek bile olmadığını düşünüyorum bu sen idrak etmişsindir artık.

Dediğim o ki, Go to Hell! yazıp blockla.

wesley7

Yeni üye
8 Ağu 2015
29
0
ayrıca 21 yaşindayim yani 18+ ve facebook hesabımı ele geçirmedi. facebook hesabında bir sorun yok. Bir şekilde bilgisayarıma sızdı ve facebook bilgilerimi kopyaladı. elinde facebooktaki tüm arkadaşlarımın , arkadaşlarımın arkadaşlarının hesap adresleri var.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
ayrıca 21 yaşindayim yani 18+ ve facebook hesabımı ele geçirmedi. facebook hesabında bir sorun yok. Bir şekilde bilgisayarıma sızdı ve facebook bilgilerimi kopyaladı. elinde facebooktaki tüm arkadaşlarımın , arkadaşlarımın arkadaşlarının hesap adresleri var.

İşte mantıksız tarafı bu. Bilgisayarına sızıyor, ama facebookunu ele geçirmek yerine arkadaş listeni alıyor..

Bu eleman kesinlikle bilgisayarına sızmamış arkadaşım ondan emin olabilirsin.

İntihar felan dikkat amaçlı heralde.

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Sanat için soyunan çok aktör var sende Sanat için soyundum de geç soranlara :DDDD

stallking46

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
3,480
1
O bir Fakır.
KArdeşim sana şöyle söyleim biliyorsundur yasaklar çoğaldı hem bilgisayar senin facebook gibi sitelerde p*rno sitesi sahibi bile birisi tarafından hafif bir sitesine saldırı gelse bile senin dava açma hakkın var bilgisayar seninse özgürsün içine istediğini atabilirsin sen yinede yetkili bir yere şikayet et birşeyler bulunur

wesley7

Yeni üye
8 Ağu 2015
29
0
şikayette bulunucam, gerekli yerlere gidicem zaten de. Birşey yapamaz mıyız ya adamın ip adresi elimde iletişime de geçebiliyorum online olunca yapacak birşeyler olmalı :(

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
şikayette bulunucam, gerekli yerlere gidicem zaten de. Birşey yapamaz mıyız ya adamın ip adresi elimde iletişime de geçebiliyorum online olunca yapacak birşeyler olmalı :(

Dün akşamdan gitmeliydin. Geç bile kaldın. Yapacağın en doğru şey bir an önce savcılığa gitmekti.

karatasmurat180

Katılımcı Üye
15 Nis 2014
822
0
Las Vegas
Çok saçma bence cıplak video ne alaka onu anlayamadım. Ve videoyu atsada kaldırttırırsın nolcak yani çoğu virüs diye açmicaktır emin ol.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.