Şarjım hızlı bitiyor şarjım telefona girmiyorum 70 de felan öyle bırakıyorum sabah kalktığımda 50 oluyor ?

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Bataryanız şişmiş dolayısıyla ömrü bitmiş olabilir. Özellikle yan sanayi şarj aleti ve bataryaların ömrü orijinallere göre kısa olur ve çoğunlukla şişme yapar. Bu gibi durumlarda bataryayı daha fazla kullanmamanız önerilir. Böyle bir durum varsa en kısa sürede bataryayı yenisiyle değiştirin

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,738
12
397
Sydney
Batarya sorunu oluşmuş, bende de olmuştu bir kere, mobil veriyi açtığım an %100'den %0 iniyordu
Bataryayı değiştirdim günde 1 kere şarj edip kullanıyordum

En yakın zamanda bataryayı değiştirmeniz lazım

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Zaten telefonu kullanmadığın zaman da şarjın biter. WiFi, Bluetooth, Mobil Veri, GPRS özelliklerini kapattığınızdan emin olun. Normale göre biraz hızlı azalma oluyor bataryayı değiştirebilirsiniz. Bataryanızın kapasitesi tahminen %60-70 civarındadır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.