şarkı indirme konusunda yardım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vollky

Katılımcı Üye
9 Şub 2010
931
0
istanbul
selamunaleyküm bildiğiniz üzere limewere mahkeme kararıyla kapatıldı. Sizden ricam lime were nin bu engelini aşmanın bir yolu var mı? Ya da alternatif kullanışlı bir program varmı ?

TCODER

Katılımcı Üye
14 Eyl 2010
364
0
İnternet download manager ile youtubedan videoyu masaüstüne indirin.
sonra video mp3 extractor programı ile mp3'ünü çıkartın

bu işlem limewire dan 10 kat daha hızlı :)

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
İnternet download manager ile youtubedan videoyu masaüstüne indirin.
sonra video mp3 extractor programı ile mp3'ünü çıkartın

bu işlem limewire dan 10 kat daha hızlı :)
katılıyorum :)) ama torrent programlarından birisini kullanmakta israrcı isen (ares, limevire vb. programlar torrent programlarıdır) sana katır kullanmanı öneririm :)
link:
https://tik.lat/4X7d0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.