Çözüldü şarkı söylemek istiyorum ama yapamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bezor1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
600
1
Arkanda
bi hayatımın özeti=>
beyler bayanlar sayın tht üyeleri
benim adım berkay 19 yaşıma giricem oyun yazılım tasarım ve kodlama ile ugraşıorum
bilişim ögrencisiyim
şimdi gelelim konuya=>
ben küçüklügümden beri şarkı söylemek istemişimdir çok güzel şarkı bile yazmışlıgım oldu
ama bi türlü şarkı söylemyemiyorum ama rap yapabiliyorum ama şarkı söylemek istiyorum
amacım ne kız meselesi ne para ne de birini etkilemek vs tek amacım eylenmek
ama bir türlü şakı söyleyemiyorum daha dogrusu söylüyorum söylemesine de sesim çok aşırı kalın
isteyene ses kaydı atabilirim ama hiçbir şarkı yakışmıyor sizce ne yapmalıyım
örn : [ame]https://www.youtube.com/watch?v=F3IuY-xAXkY[/ame]
bu adamın sesi çok güzel çok beyeniyorum nazar deymez inş neyse öneri tavsiye vb şeyler önerin
tavsiye edin lütfen

Mahusa

Üye
8 Ocak 2017
78
0
Nereye
Diyaframini kontrol etmeyi ogrenebilirsin, sesini terbiye etmeye de calisabilirsin. Bu arada sesin sadece sana gore mi kalin yoksa herkese gore mi :) sesinin hangi muzik turune daha cok yakistigini bulursan o tarzda da soylersen belki biraz sevinebilirsin :)

bezor1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
600
1
Arkanda
Diyaframini kontrol etmeyi ogrenebilirsin, sesini terbiye etmeye de calisabilirsin. Bu arada sesin sadece sana gore mi kalin yoksa herkese gore mi :) sesinin hangi muzik turune daha cok yakistigini bulursan o tarzda da soylersen belki biraz sevinebilirsin :)

bana kalın gelior arkadaşlarımda kalın diyor hatda baya bi kalın uzun havaya bile yakışmaz :D

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
zamanında banada google cevirideki robot gibi sesin ince diyorlardı,bunu diyenler şimdi beni dinlemeye bilet alıyorlar.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Merhabalar ,

İnternete Atarsan Senle Dalga Geçerler.Gerçek Hayatda Söyle Derim.Şu İnternet Hayatındaki Troller Hep Komiğe Alıyor , Bir Ciddi Duramıyorlar.

GeneralTemas

Uzman üye
5 Tem 2015
1,050
0
İstanbul
internete atmıcam satn kendi kendime eglencesine arkdaşlarla felan eglencesi ne
Konunun forumla hiçbir alakası yok bu forum Ülkemiz için önemli şeyler , hack , sanal ortam , sosyal mühendislik forumudur bir insan yardım merkezine girdiği zaman karşılaştığı pc tel'deki hataları yazar veya sonuç arar şimdi insanlar önceki konulara bakıp bilgi alıyım diyorlar fakat karşılarına gelen şey = Minecraft Premium var mı , şunu nasıl hackliyebilirim , nasıl şarkı söyleyebilirim gibi şeyler konunuz ihbar edildi kendi konunuzu ihbar edip konumun silinmesini istiyorum yazarsanız belki ceza almazsınız ben şahsen ihbarda bulundum iyi günler dilerim.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Konunun forumla hiçbir alakası yok bu forum Ülkemiz için önemli şeyler , hack , sanal ortam , sosyal mühendislik forumudur bir insan yardım merkezine girdiği zaman karşılaştığı pc tel'deki hataları yazar veya sonuç arar şimdi insanlar önceki konulara bakıp bilgi alıyım diyorlar fakat karşılarına gelen şey = Minecraft Premium var mı , şunu nasıl hackliyebilirim , nasıl şarkı söyleyebilirim gibi şeyler konunuz ihbar edildi kendi konunuzu ihbar edip konumun silinmesini istiyorum yazarsanız belki ceza almazsınız ben şahsen ihbarda bulundum iyi günler dilerim.

Dostum Her Gün Böyle Konular Paylaşılıyor Ve Tuğgeneraller , Albaylar , Saldırı Timleri Cevap Veriyor.Yasak Demiyor.

bezor1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
600
1
Arkanda

hocam tht yardım merkezi bölümü burası herhengi bir konuda yardım istiyor millet forumda kız tavlama takktigi paylaşan bile varsa sıkıntı olucanı düşünmuyorum iyi günler dilerim yazdınız mesajında silmenizi talep ediyorum iyi günler +++ sadece hack deyil yardımlaşma platforumu burası
iyi günler dilerim size uyardınız içinde teşekürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.