Satılık vatan !

eSc-pHr34k

Katılımcı Üye
15 Ağu 2008
435
10
sürekli değişir
satlik-turkiye.jpg

Bu nasıl başlık, Vatan satılık olur mu demeyin. buyrun görün vatan nasıl satılırmış!!!

Ne banka bırakacağız, ne fabrika,
Ne de işletme. Liman da bırakmayacağız.Hepsini satacağız!”
Kemal Unakıtan

“Sümerbank tarihten siliniyor.
Elinde bir şey kalmadığı için
ismini de kaldırıyoruz.”
Kemal Unakıtan

satlik-sumerbank.jpg
SEKA İÇİN SÖYLEDİĞİ
“Staratejik yer imiş.Ne stratejisi,
önemli olan müşteri bulmak.
Müşteri gece gelsin,pijamayla
çıkarım karşılarına.Seviyorum bu işleri arkadaş.”
Kemal Unakıtan
satlik-seka.jpg

ŞEKER FABRİKALARI İÇİN SÖYLEDİĞİ
“Kar edeni de, zarar edeni de satacağız!”
Kemal Unakıtan

satlik-sekerfab.jpg

TEKEL İÇİN SÖYLEDİĞİ
“Babalar gibi satarız!”
Kemal Unakıtan

satlik-tekel.jpg

PETKİM İÇİN SÖYLEDİĞİ
“Ülkenin işgal altına girdiğini söylüyorlar.Gelsinler işgal etsinler!”
Kemal Unakıtan

satlik-petkim.jpg

TÜPRAŞ İÇİN SÖYLEDİĞİ
“Parayı veren düdüğü çalar.
TÜPRAŞ’ı Ruslara satar mısın,diyorlar.Satarım arkadaş”
Kemal Unakıtan
satlik-tupras.jpg

TELEKOM İÇİN SÖYLEDİĞİ
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım,20 bin Dolar veren herkese,TELEKOM’ a ait Bilgileri vereceklerini söyledi.
Burada utanç verici olan, bunu ima etmek için kullandığı cümle:
Binali Yıldırım; “20 bin dolar veren kızımızı görür” diyor.
satlik-telekom.jpg

LİMANLAR İÇİN SÖYLEDİKLERİ
Ne banka bırakacağız, ne fabrika,
Ne de işletme. Liman da bırakmayacağız.Hepsini satacağız!”
Kemal Unakıtan

satlik-limanlar.jpg

VE SON...
"Ben Ülkeyi Pazarlamakla Mükellefim"
Tayyip Erdoğan

satlik-turkiye.jpg

• Birileri buna artık DUR demeli !!! Bu ülke kanla kazanıldı para ile satılamaz !!!

• Birileri buna artık DUR demeli !!! Bu ülke kanla kazanıldı para ile satılamaz !!!

onlar sattılarını düşünsünler
kesinlikle satılmaz satılamaz bu millet var oldukça

bu arada konu başlığını hiç beğenmedim demekki sen satılık TÜRKİYE,yi kabul ediyosun şahsen ben kabul etmem ve bu başlığıda kullanmazdım

paylaşım için tşkler;););)

bariscik2

Yeni üye
26 Ağu 2008
9
0
onlar sattılarını düşünsünler
kesinlikle satılmaz satılamaz bu millet var oldukça

Bu millet mi var???eheh şaka yapıyorsun galiba.E peki babalar gibi satarlarken bu millet neredeydi?Hep şu söz vardır "Biz Türk'üz buna izin vermeyiz,Bizim millet buna izin vermez"E hani?Verdin izni.Adamlar satarken sen ne Türk'e yakışır birşey yaptın ne de sesini çıkardın.(sen değil yanlış anlama).Peki birşey daha. onlar sattıklarını düşünsünler dedin.Nasıl düşünsünler?Çünkü adamlar sattılar bile.

sonahmet55

Yeni üye
25 Ağu 2008
5
0
LAN VAR YA BUNLARI GÖRDÜM TÜĞLERİM DİKEN DİKEN OLDU YA BİZ DAĞDAKİ KÖPEK PKK YI Bİ KENARA BIRAKALIM ARAMIZDAKİ PKK LARI YOK EDELİM ÖNCE ! BELKİ PKK YIDA AZDIRAN BUNLAR ORTALIK KARIŞTIRIP BÜTÜN ÜLKEYİ SATMAK TABİ ! TERÖR AZIYO GELİYO 3 TANE ŞEHİT BİZİM GÖZÜMÜZ ÜZÜNTÜDEN BİŞE GÖRMEZ OLUYO BU ŞEREFSİZ KÖPEKLERDE ÜLKEYİ GÜLE OYNIYA SATIYO UYANALIM ARKADAŞLAR ÇOK BÜYÜK KAOSUN EŞİĞİNDEYİZ HATTA İÇİNDEYİZ

sonahmet55

Yeni üye
25 Ağu 2008
5
0
HEE KARDEŞİMİNDE DEDİĞİ GİBİ BİZ VAR OLDUKÇA ALLAH IN İZNİYLE BU VATANA HİÇ KİMSE TIRNAK ATAMAZ AMA NE OLURSUNUZ HER ZAMAN BİLİNÇLİ OLALIM HEE DİCEKSİNİZ Kİ SEN BİLİNÇLİMİSİN YOK BENDE O KADAR DEĞİLİM AMA OLMAYA ÇALIŞCAM İNANIN KARDEŞLERİM
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ !

srwt

Üye
25 Ağu 2008
133
1
Ya herşey iyi güzelde ne yapabilirizki? Güle oynıya 2 dönemdir biz seçmedikmi? Cumhurbaşkanı bile tayyipin yalaması kimbilir tayyip bizim bilmediğimiz kimlerin yalaması? Suratında nur yok adamın görmüyomusunuz herif masonun teki pkk destekçisi başka bişey değil bunlar!!! Ama elden ne gelir biri çıkıp bu ****ye suikast yapmadığı sürece daha bi 15 sene bunlar bu ülkeyi yer...

sonahmet55

Yeni üye
25 Ağu 2008
5
0
BU ÜLKE DAİMA ÖNDE VE DAİMA ÖNDE GİDECEK NE ÖNCEKİ KÖPEKLER NE ŞİMDİKİ KÖPEKLER ASLA SANA HAVLAYAMIYACAK TEK BİR LİDER VAR DAİMA O OLACAK M.KEMAL ATATÜRK

EN BÜYÜK KOMUTAN : MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

redmad

Katılımcı Üye
16 Ağu 2008
416
8
Cehennem
LAN VAR YA BUNLARI GÖRDÜM TÜĞLERİM DİKEN DİKEN OLDU YA BİZ DAĞDAKİ KÖPEK PKK YI Bİ KENARA BIRAKALIM ARAMIZDAKİ PKK LARI YOK EDELİM ÖNCE ! BELKİ PKK YIDA AZDIRAN BUNLAR ORTALIK KARIŞTIRIP BÜTÜN ÜLKEYİ SATMAK TABİ ! TERÖR AZIYO GELİYO 3 TANE ŞEHİT BİZİM GÖZÜMÜZ ÜZÜNTÜDEN BİŞE GÖRMEZ OLUYO BU ŞEREFSİZ KÖPEKLERDE ÜLKEYİ GÜLE OYNIYA SATIYO UYANALIM ARKADAŞLAR ÇOK BÜYÜK KAOSUN EŞİĞİNDEYİZ HATTA İÇİNDEYİZ

katılıyorum arkadaşım çok doğru söylüyorsun. Dağlarda pkk insanlarımızın kanına girip kardeşi kardeşe vurduruyor

insanların kanına giriyor bunlar onları 40 kat geçer bunlar daha doğmamış yavruların haklarını yiyorlar haraca

bağladılar Türkiye yi burdan satıp savıp yurtdışında sülalerine yediriyorlar. Atatürk yıllar önce biz tıpta ileri değilken

bile beni Türk hekimlerine emanet edin derken bu namussuzların hepsinin çocukları yurtdışlarında eğitim görüyor.

çocuklarını bile Türk okullarına üniversitelerine emanet edemiyorlar. bu nasıl yobazlık ne namus ne şeref heryeri

satıp yediler.

Müslümanım dindarım diye diye ceplerini doldurdular bunların herşeyi yalan bunların hiç Allah korkusu yok

:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo

burak199201

Katılımcı Üye
12 Tem 2008
944
11
Bu ülke kanla kazanıldı para ile satılamaz !!!
kardeşim süper bir konuya değinmişsin ama bende başlığını beğenmedim ..emeğin için teşekkürler...

Bu millet mi var???eheh şaka yapıyorsun galiba.E peki babalar gibi satarlarken bu millet neredeydi?Hep şu söz vardır "Biz Türk'üz buna izin vermeyiz,Bizim millet buna izin vermez"E hani?Verdin izni.Adamlar satarken sen ne Türk'e yakışır birşey yaptın ne de sesini çıkardın.(sen değil yanlış anlama).Peki birşey daha. onlar sattıklarını düşünsünler dedin.Nasıl düşünsünler?Çünkü adamlar sattılar bile.

bu millet oyunu kime verirse versin kimi desteklerse desteklesin hele konu bi vatanın satılımına gelsin hele bii karşı güç kullanmak gereksin ozaman gör sen bu küçümsediğin begenmediğin vatanı bıraz güncel takıl araştır sana basit bi örnek veriyim mesela 12 şehidlerimiz olunca türkiye ayaklandı 7den 70 ebende dahil herkes askere yazılmak için kuyruklara girdi arkadaşım daha neler var neler ok ;);)

ßætuhæn

Üye
2 Kas 2007
62
0
Fatih Sultan Mehmet'in Bedduasını bilir misiniz arkadaşlar?!

Kılıçla kanla topla tüfekle kazanılan topraklar para ile satılıyor...

DinerLand

Katılımcı Üye
28 Ara 2007
837
7
Hotan
Konuya +ReP verdim..!

Konu başlıında hiçbirşey yok bence...Bu konu başlıı o Türkiyemizi satanlara yapılan bir tepkidir.. ;)

craver_hakan

Uzman üye
3 Eyl 2008
1,035
4
Never mind
Kanla Alınan Bu Millet Vatanı Asla Ve Asla Para Ile Satılamaz Gerekirse Canımızıda Ortaya Koyarız Ama Bu Millet Vatanını Sattırmayız.

77enes77

Yeni üye
14 Eyl 2008
24
0
ya bunlar sadece ihale 5 yıl sonra hepsi geri alınacak bunların hepsinden ayrıca türk sermayesi büyük katkı sağlayacak

İFTİRA AT TUTMAZSADA İZİ KALIR

İFTİRA AT TUTMAZSADA İZİ KALIR :diabloCHP VE AYDIN DOĞAN TAKTİĞİ BİRBİRLERİNE:diabloYALAN HABERCİLİK MERKEZİ:diablo

İFTİRA AT TUTMAZSADA İZİ KALIR

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.