Satranç da hile yapmak istiyorum

Dark duck

Katılımcı Üye
24 Mar 2018
329
1
Merhaba tht ailesi ben online satrancda hile yapmak isdiyorum Arkadaşlarımla takilicam.Android platformasi üzürinden nasil hack yaparim.Karşı tarafı yeneyim.telefon a12.Böle taktik filan varmi.Önceden teşşekürler

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,408
49
969
Merhabalar
Satranç'ta ne gibi hile olur bilmiyorum ama google'da oyunun adı ve sürümünü birlikte sonuna mod apk eklerseniz belki hile bulabilirsiniz.
İyi Forumlar

Kodomarso

Uzman üye
3 Tem 2020
1,041
22
797
Macintosh
Merhaba, satranç oyunu için yazılmış bir hile programı arıyorsanız maalesef öyle bir program bulunmamaktadır. "Lakin internette gezinirken çok zeki bir arkadaşın dahiyane bir fikrine rast geldim! 🙃" Kendisi yenilmesi zor bir yapay zeka içeren satranç uygulaması indirmiş ve başka bir platformdan online satranca girmiş. Karşı rakibin yaptığı hamleleri gidip yapay zekaya karşı yaptığını, yapay zekanın yaptığı hamleleri de rakibe yaptığını dile getirerek çok kısa sürede kazandığını idda etmiş. Bunu deneyebilirsiniz ne kadar işinize yarar, ne kadar zevk alırsınız ya da hiç zevk alır mısınız bilemem ama Chees.org sitesine girip orada ücretsiz bir şekilde ders videolarını izleyip, oyunlar oynayıp kendinizi geliştirebilirsiniz. İyi forumlar dilerim. 😀

Son düzenleme:

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
134
-
Merhaba, satranç oyunu için yazılmış bir hile programı arıyorsanız maalesef öyle bir program bulunmamaktadır. "Lakin internette gezinirken çok zeki bir arkadaşın dahiyane bir fikrine rast geldim! 🙃" Kendisi yenilmesi zor bir yapay zeka içeren satranç uygulaması indirmiş ve başka bir platformdan online satranca girmiş. Karşı rakibin yaptığı hamleleri gidip yapay zekaya karşı yaptığını, yapay zekanın yaptığı hamleleri de rakibe yaptığını dile getirerek çok kısa sürede kazandığını idda etmiş. Bunu deneyebilirsiniz ne kadar işinize yara, ne kadar zevk alırsınız ya da hiç zevk alır mısınız bilemem ama Chees.org sitesine girip orada ücretsiz bir şekilde ders videolarını izleyip, oyunlar oynayıp kendinizi geliştirebilirsiniz. İyi forumlar dilerim. 😀
Bu kullanılması olasıbir taktik lakin lichess yada chess.com gibi büyük sitelerde anında tespit ediliyor. Banlanırsanız maç esnasında rezil duruma düşeceğinize omuzlarınızın üstündeki kullanıp zeka ve pratik gereken bu oyunu hilesizce kazanabilirsiniz.

Kodomarso

Uzman üye
3 Tem 2020
1,041
22
797
Macintosh
Bu kullanılması olasıbir taktik lakin lichess yada chess.com gibi büyük sitelerde anında tespit ediliyor. Banlanırsanız maç esnasında rezil duruma düşeceğinize omuzlarınızın üstündeki kullanıp zeka ve pratik gereken bu oyunu hilesizce kazanabilirsiniz.
Yazdığımı tam okuduğunuzu zannetmiyorum. hileyle oynamasını değil, O platformları kullanıp kendini geliştirmesini tavsiye ediyorum. O platformları kullanıp hile yapmasını söylemiyorum, bir daha yorum yapmak için değil, anlamak için okursanız, yazımda ne demek istediğim anlayacaksınız. İyi forumlar.

KDR4545

Yeni üye
15 Nis 2020
9
4
Bilgisayar
Merhaba
Sanırım mobil bir cihaz içerisinde çevrim içi bir sistemime müdahil olmak istiyorsunuz.
Ancak çevrim içi sistemlerde bu iş biraz daha zorken çevrim dışı ortamında ise çok daha kolaydır.
Kendi satranç uygulamanızı geliştirip ya da var olanlar üzerinden güncellemeler yapıp çevrim dışı hack yapabilirsiniz.
MUHTEMEL ÇÖZÜM 1)
Eğer yeteri kadar mobil programlama eğitimiz var ise APK Editor kullanıp offline sistem içinde küçük değişiklikler deneyebilirsiniz ve arkadaşlarızla oynayabilirsiniz.
MUHTEMEL ÇÖZÜM 2)
Eğer ileri düzey algorima beceriniz varsa MIT A2 gibi sitelerden kolay ve hızlıca bir satranç oyunu geliştirip bunu kendi lehinize düzenleyebilirsiniz ve arkadaşlarızla oynayabilirsiniz.
MUHTEMEL ÇÖZÜM 3)
Scratch platformu üzerinden geliştirilmiş bir satranç oyununu alıp kendi lehinize güncelleyip oynayabilirsiniz.
Örnek : Chess 2 player
MUHTEMEL ÇÖZÜM 4)
Cheat Engine (Bilgisayar gerektirmektedir.) üzerinden var olan bir satranç uygulamasının verilerine erişip değişiklikler yapabilirsiniz.
MUHTEMEL ÇÖZÜM 5)
Eğer yeteri kadar web programlama beceriniz varsa internette bulunan bazı JS HTML CSS satranç uygulamalarını lehinize güncelleyebilirsiniz.
Örnek : AhmadAlkholy Javascript-Chess-Game
_______________________________________________________________________________________________________________
Açıkçası en iyi ve mümkün olanı çözüm 5.
Hatamız varsa affola

xxmy34

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
260
6
116
KARA TOPRAK
Merhaba tht ailesi ben online satrancda hile yapmak isdiyorum Arkadaşlarımla takilicam.Android platformasi üzürinden nasil hack yaparim.Karşı tarafı yeneyim.telefon a12.Böle taktik filan varmi.Önceden teşşekürler
Merhabalar, Yapılabilir olaraktan 2 cihaz kullanarak birinde online'a girmiş iseniz, diğeriyle 2 kişilik açarak, eş zamanlı olarak oynayıp ipucu kullanarak sıradaki en iyi hamleleri elde edebilirsiniz. Ama yine de birkaç eğitim videosu izleyerek çok geniş kapsamlı bilgiler elde edip, daha iyi oyunlar sergileyebilirsiniz. İstiyorsanız dediğimi kullanabilirsiniz ancak birkaç başlangıç hamlesini ve devamını getirmeyi öğrenirseniz, çok iyi olacaktır (Bence) Umarım olayı az çok anlatabilmişimdir.

İyi Forumlar dilerim...

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
134
-
Yazdığımı tam okuduğunuzu zannetmiyorum. hileyle oynamasını değil, O platformları kullanıp kendini geliştirmesini tavsiye ediyorum. O platformları kullanıp hile yapmasını söylemiyorum, bir daha yorum yapmak için değil, anlamak için okursanız, yazımda ne demek istediğim anlayacaksınız. İyi forumlar.
Üzerinize alınarak okumuş olmanız beni üzdü. Ben, "böyle bir yol var lakin kullanmanızı önermiyorum onun yerine kendinizi geliştirin" olarak okudum. Yanılıyorsam belirtin lütfen. İcabında da neden bu yolun yanlış olduğunu detaylandırmak suretiyle açıklamamı yazdım. Bir daha ki sefere temel gayenin üyenin sorununu mantıklı bir yol ile çözmek olduğunu unutmadan ve bir tavsiye verince nedeni ile açıklama yaparak yazarsanız çözüm daha rasyonelleşir. Teşekkürler, ben de iyi forumlar dilerim.

D

Darkwolf17

Ziyaretçi
Aslında bunu yapmak basit ama elinizde 2 telefon olması lazım 1. Telefonda siz oynayacaksınız diğerinde ise bot kısmına gireceksiniz ama en zor botu seçeceksiniz (karşı tarafın beyaz renk olması lazım ilk hamleyi onun yapması lazım)
Daha sonra siz beyaz renk alınca karşı taraf ne hamle yaparsa sizde diğer telefonda o hamleyi yapacaksınız ve botta size karşı ne hamle yaparsa sizde diğer telefondan o hamleyi yapacaksınız bu sayede karşıdaki rakibi yenebilirsin

I AM EAC0D3Rx

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,718
20
921
Matrix
Aslında bunu yapmak basit ama elinizde 2 telefon olması lazım 1. Telefonda siz oynayacaksınız diğerinde ise bot kısmına gireceksiniz ama en zor botu seçeceksiniz (karşı tarafın beyaz renk olması lazım ilk hamleyi onun yapması lazım)
Daha sonra siz beyaz renk alınca karşı taraf ne hamle yaparsa sizde diğer telefonda o hamleyi yapacaksınız ve botta size karşı ne hamle yaparsa sizde diğer telefondan o hamleyi yapacaksınız bu sayede karşıdaki rakibi yenebilirsin
Çok mantıklı. Fakat temeli zeka ve stratejiye dayanan bir oyunda (oyundan çok daha ötesi) hile, hack vb, gereksinimlere ihtİyaç duymak oldukça üzücü bir durum,

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
13
877
Konu eski lakin niçin hepiniz hemen hemen aynı yanıtları verdiniz?
Evet satrançta gerçek hayatta hile yapamazsınız ama bilgisayar üzerindeki bir satranç programında hile yapılmayacağını söylemek biraz tuhaf değil mi?

Python kullanarak ekrandaki taşları tespit edebilirseniz hile programı için ilk adımı atabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.