Savcılık'dan Arıyorlar?

yasinbes

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
874
1
Ukrain
Ödemiş Savcılıgından 2 oldu arıyorlar 1 öncekı aradıkları tarih 4 ay once halil ibrahim tülü adlı sahış kendı numaraıs yerıne benımkını vermiş sanırsam o kişiyi tanımıyorum bile savcılığamı başvurmak gerekiyor numaramı kaldırtmak ıcın

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
24
DARKWEB
Ödemiş Savcılıgından 2 oldu arıyorlar 1 öncekı aradıkları tarih 4 ay once halil ibrahim tülü adlı sahış kendı numaraıs yerıne benımkını vermiş sanırsam o kişiyi tanımıyorum bile savcılığamı başvurmak gerekiyor numaramı kaldırtmak ıcın

Merhaba Bu Tarz Durumları İlk Önce E-Devletten bakmanızı Daha Sonra Savcılığa Gitmenizi Öneririm

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592

Merhaba değerli üyemiz, sizi savcılık direk aramaz bunu belirteyim sizi en önce emniyet biri arar gidip ifade vermeniz için, ben 2 kere mahkemelik oldum tecrübeliler bilir :) hiç birinde beni savcılık aramadı.Önce E-Devlet'ten bakın ondan sonra gidip ifade verin, çünkü ilk emniyette ifadeniz alınır.Saygılarımla

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE

Sıkıntı yapma benim 3 kere çıktım mahkemeye hakime lig tv telif 3 mahkemem martta para cezası alacağım buna eminim

Babamın Duruşu oğlum cezayı kabul et kurtul hakimin karşısında bunu diyor ya içeri atarsa panik attack var zaten duramam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.