Sayfa İsmini 100 Beğeniyi geçse bile değiştirme

Raphers

Kadim Üye
31 Ağu 2014
7,287
3
System.Net
Bildiğiniz üzere Facebook'ta sayfa açınca belli bir beğeni üzeri sayfa adı değiştirilmiyordu biraz araştırdıktan sonra buldum bunu ve ilk defa paylaşıyorum buyrun ;

Aşama Bir ; Proxy Ayarlarına Girin ,adrese 83.111.172.202 yazın Yanındaki yere 3128 yazın,
Aşama İki ; sayfaya gelin sayfa ayarlarına tıklayın orada sayfa çevirisi var en altlarda ona tıklayın japoncayı seçin , japoncanın içine yeni sayfa ismi ve sonuna ? bunu koyarak yapın ve değişikleri kaydedin .
Aşama Üç ; Yerel İşletmeyi Seçin yanındaki farketmez.
Aşama Dört ; Facbooku en alttan japonca yapın ve adresi seçin oraya Antalya Turkey yazın onun altınada Antalya Turkeyi seçin , posta kodunu 00000 yapın.
SON AŞAMA ; FACEBOOK'u TEKRAR TÜRKÇE YAPIN .

 

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,401
0
Güzel bi konu olmuş. Bu konuda çok fazla yardım isteniyordu, üyelerimize yardimci olacaktır :)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.