Sayfa kurmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

masumkullanici

Katılımcı Üye
6 Haz 2009
366
0
Arkadaslar,

.com uzantili bir internet sayfasi kurmak istiyorum. Bir tane domain almam gerek. bunun yaninda dreamwear gibi sayfa kurma programlari var. Ancak nasil yüklenir, nasil yapilir fikrim yok. Biraz aciklayabilir misiniz lütfen?

The Cry

Kıdemli Üye
19 Eki 2007
3,111
10
"-Her Yerden-"
İlk Öncelikle Kendine Host Ve Domain Almalısın Eğer Free(Bedava ) Host Domain İstemiyorsan
Web Sayfanın İçeriği İçin Script Vs Templates Gibi Hazır Siteleri İndirip Düzenleyip Hostuna Atabilirsin bunun yanında ister dreamwawer ister frontpage gibi programlar ile düzenleme yapabilirsin sitemizim
Web Programlama (2 Kişi İçerde)
Asp, Php, Html, Asp.Net, Aspx, Perl Vb Web Programlama Bölümü
Scripts & Templates (1 Kişi İçerde)
Script ve Template Paylaşım Bölümümüz
Alt Forum:
subforum_old.gif
Java Scriptler,
subforum_old.gif
Php Scriptler,
subforum_old.gif
Asp Scriptler,
subforum_old.gif
Diğer Scriptler
Gerekli Araç Gereçleri Ve Bilgileri Kolay Bi Şekilde Bulabilirsin

Eğer Yapamam Diyorsan Web Tasarım Şirketine Verebilirsin Eğer Bunu Düşünürsen PM Atabilirsin...
Tabi Free Host Ve Domain İstersen Bunları Kendi Hostun Ve Domainin İle Farklı tutmalısın çünkü free hostlarda kısıtlama ve bir süre sonra kapanma olasılıkları çok büyük eğer forum istiyorsan yetkinforum. com sitesinden açabilirsin....

masumkullanici

Katılımcı Üye
6 Haz 2009
366
0
Host icin tavsiye edebileceginiz iyi bir yer var mi?
Host ve Domain'i genelde ayni yerden mi alinmakta?

Benim aklima takilan, Host kismiyla hazirladigim kisimlari (mesela script veya dreamweawer/frontpage ile) nasil baglanti kurduracagim? filezilla gibi ftp serverleri ile iletisime gececek programlar mi kullanmam lazim?

The Cry

Kıdemli Üye
19 Eki 2007
3,111
10
"-Her Yerden-"
Ftp Veya Filezilla gibi hosta dosya yükleme programları sorun değil Bana pm atarsan domain host sağlayabilirim sonucda işi yapıyorum...Reklam olmasın yanlış anlaşılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.