:( sayfaya saldırı oldu acil yardım ltfn :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

recheel

Üye
20 Ağu 2008
141
6
facebook da bulunan sevdiğim bi abimin sayfasına pkk lı bir grup tarafından saldırı oldu logoda özgürlükçü hack team yazıyor yardımcı olursanız çok sevinirim.:(

reklama girdiği için kişisel sayfa v.s gibi site linki vermek yasak/Agemon

kendisi ülkü ocakları sanatçısı :( sanırım bu yüzden saldırı olmuş :mad: yardımcı olursanız seviniriz :(:diablo

Moderatör tarafında düzenlendi:

ComeToDie

Üye
25 Ara 2010
56
0
300 kişi felan demiyeceksin 1 kişi dahi olsa bunalrın soyunu kurutacaksın yoksa bunlar çoğalır başına bela olur ben gercekten bir hacker olsaydım ilk işim böylelerini hacklemek olurdu

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
hack isteği yasak !!

biliyorum diyorsunki kendi kendine hack sitesinde hack isteği yasak saçma bir kural belki ama yapan yapmış işte ! :)

ayrıca turk hack team den pkk lıları hacklenmesi istendiği halde bile yasak devreye giriyor . nekadar hoş bişey dimi ;)

zbox

Yeni üye
15 Ocak 2011
19
0
Emailları varsa ( ki vardır ) ip yi ele geçirip virüs atabilirsin. bunu yapmayı bilmiom ama THT den bi bilen vardır mutlaka .

recheel

Üye
20 Ağu 2008
141
6
300 kişi felan demiyeceksin 1 kişi dahi olsa bunalrın soyunu kurutacaksın yoksa bunlar çoğalır başına bela olur ben gercekten bir hacker olsaydım ilk işim böylelerini hacklemek olurdu

teşekkür ederim arkadaşım snnle aynı fikirdeyim olay 3-5 yada 200 kişi değil olay kimler tarafından ele geçirildiği ayrıca bi arkadaşım kendin yap demiş kendim yapabilcek olsam burdan yardım istemezdim neyse... anlaşılan illa büyük siteler yada büyük sayfalar olmalı sizin yardım edebilmeniz için olay kimler tarafından bunun yapıldığı değil bukadar basitleştirmeyin herşeyi yaaa bugün 300 kişilik sayfalara bunu yapan adiler yarın daha büyüklerine göz dikecekler bnm sorunum sayfa ile değil bunu yapan kişiler ile sahip çıkmayı deneyin biraz bence....

gogocuxd

Yeni üye
25 Ocak 2011
12
0
bu konuda yapçak bişi yok ama bidaha sayfa açarsan aklında bulunsun
1.sayfayı aldığın yöneticilerin seni atmasını istemiyosan sayfayı düzenleye gir. yöneticileri yönete gel
''[email protected]'' bunu o boşluğa yapıştır, değişiklikleri kaydet de ayar yapıldı yazcak tmm dha b'k girerler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.