Saygılar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

azerneriman

Yeni üye
13 Kas 2021
33
24
Bakü
Selam Aleykum bütün THT ekibi, her vaktiniz hayr olsun. Belli bir zamandır Siber Güvenlik alanı ile uğraşıyorum. Yeni-yeni Pythonda yeni araçlar yazmağa başladım. Amacım bu ekibe destekte ve katkıda bulunmak ve üstlerimden çok şey öğrenmek. Bu konuyu görüp-görmeyen her kese saygı ve sağlık dilerim.

Sevgilerle..

Selam Aleykum bütün THT ekibi, her vaktiniz hayr olsun. Ben 17 yaşındayım, Bilgisayar bilimleri ve Matematik bölümü birinci sınıfım. Belli bir zamandır Siber Güvenlik alanı ile uğraşıyorum. Yeni-yeni Pythonda yeni araçlar yazmağa başladım. Amacım bu ekibe destekte ve katkıda bulunmak ve üstlerimden çok şey öğrenmek. Bu konuyu görüp-görmeyen her kese saygı ve sağlık dilerim.

Sevgilerle..
Bu arada Azərbaycandan selamlar 🇹🇷🇦🇿

Moderatör tarafında düzenlendi:

raistaron

Katılımcı Üye
8 Tem 2020
700
310
neutron
Selam Aleykum bütün THT ekibi, her vaktiniz hayr olsun. Ben 17 yaşındayım, Bilgisayar bilimleri ve Matematik bölümü birinci sınıfım. Belli bir zamandır Siber Güvenlik alanı ile uğraşıyorum. Yeni-yeni Pythonda yeni araçlar yazmağa başladım. Amacım bu ekibe destekte ve katkıda bulunmak ve üstlerimden çok şey öğrenmek. Bu konuyu görüp-görmeyen her kese saygı ve sağlık dilerim.

Sevgilerle..
Hoş geldin kardeşim hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.