Sayısal Loto Taktiği (6 Rakamdan 2si büyük ihtimal tutar)

nk009

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
339
0
Arkadaşlar sayısal lotoda bi taktik keşfettim. bu taktik kazanmanıza yardımcı olabilir 2 kez denedim işe yaradı. 4 tane sayıyı banko çektim bu taktikle 2 tanesi tuttu kolondaki diğer rakamları karışık yazdım 3 bildim yani önceki haftamı ne. birde 6 sayı oynadım 2 tanesi tuttu tek kolonda süper lotoda deniyim diye bu taktiği 2de kaldık.

taktiğe gelelim şimdi:

Sayısal Loto En Uzun Süre Çıkmayan Sayılar

bu siteden uzun süre çıkmayan sayılara bakın (0 hafta olan sayılardan seçmemenizi öneririm düşük ihtimalle çıkıyor oda 1 tanesi işte genelde ben onları işaretlemiyoru çıkarsada 1 tanesi çıkıyo o sayıların)

2 haftanın üstündeki sayıları yazın karışık karışık haftalar olarak.

çıkmasını beklediğim 6 rakam: 06 14 26 36 39 47

arkadaşlar bu taktikte kesin çıkcak diye bişey yok şansınızı arttırır. ben denediğimde işe yaradı 2de kaldım malesef tek kolonda hemde. sizde işe yararmı bilmem.

kolon fiyatı 1.50 tldir tam kolon (8 kolon ) 12 tl.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.