Sayısaldan devammı ediyim yoksa Bilgisayar mühendisliğimi

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
bilgisayar devri kapanıp her şey makinelerin eline verilip otomatik yapılmasına az kaldı ve siz hala bilgisayar üzerine gitmeye çalışıyosunuz..

AmcNokta

Uzman üye
8 Haz 2016
1,234
0
Dünya
Selamın Aleyküm
Sayısaldan devam edip Microsofta çalışmayı Düşünüyorum
birde Bilgisayr mühendisligi meslek lisesi vr orayada gitmeyi düşünüyorum
Seçemedim Lütfen Seçimimde yardım edin
Bilgisayar kacmıyor her zaman öğrenebilirsin.Bilgisayar mühendisi akrabam var arkan yoksa hic girme bilgisayar mühendisliğine.
Benim tavsiyem sayısaldan yürümen her türlü kazanan sen oluyorsun.
Tabi istediğini yapabilirsin senin secimin.

LazyESC

Katılımcı Üye
15 Şub 2012
527
0
Eskişehir
Başarılı bir lisede sayısal okumak YGS LYS sınavında sana yararı olacaktır ve başarılı bir sınav sonuçu bile başarılı bir üniversiteye gitmen durumunda daha kaliteli bir hayatın olacaktır. Eğer lise seçimindeysen yaşın küçükdür sanırım (Aşşağılamak amacıyla demedim) meslek seçimlerin merakların zevklerin değişebilir anadolu , fen , sosyal bilimler liselerine gidersen daha çok meslek seceneğin olacaktır tavsiyem sayısaldan devam etmendir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.