Sbs Yardım

17 Ağu 2011
79
0
arkadaşlar benim kardeşim sbs ye başvuru yapacakmış gitmiş bankacıya sbs yatıracam demiş 50 tl vermiş 40 tl almış adam yanlışlıkla açık lise yazmış kardeşim farketmemiş dekontta kesilen tutar 20 tl yazıyo adam yanınada 50-40:10 yazmış e okula girdi yanımda bana dedi kayıt yapılmamış biz kayıdı çok önceden yapmıştık okula gittim işte dekontu verdiler şimdi biz ne yapmalıyız bankacı yüzünden kardeşimin hayatı kararacak lütfen yardım

Son düzenleme:
27 May 2013
63
0
Bişey olmaz biliyomusun asıl iş lisede başlıyo sen düz liseye git anadolu lisesine git hiç farketmez düz lisede ne çalışkanlar gördüm ben 400 den yukarı yapanlar boğaziçi üniversitesini kazananlar sbs den bende çok korkmuştum ama gerçekten gereksiz bişey olduğunu lisede anladım ..

xelarmenbyhacked

Uzman üye
5 Ocak 2013
1,558
3
arkadaşlar benim kardeşim sbs ye başvuru yapacakmış gitmiş bankacıya sbs yatıracam demiş 50 tl vermiş 40 tl almış adam yanlışlıkla açık lise yazmış kardeşim farketmemiş dekontta kesilen tutar 20 tl yazıyo adam yanınada 50-40:10 yazmış e okula girdi yanımda bana dedi kayıt yapılmamış biz kayıdı çok önceden yapmıştık okula gittim işte dekontu verdiler şimdi biz ne yapmalıyız bankacı yüzünden kardeşimin hayatı kararacak lütfen yardım

Bir Daha Kayıt Yaptırın

Ataturkum

Katılımcı Üye
19 May 2013
389
0
Kardeş Bende SBS ye gireceğim Artık Bitti Kardeşin SBS ye giremez Tazminat Davası aç bence Kardeşimin Hayatını kararttı diye Yapıcak bişey yok... Geçmiş olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.