Scan - Clean Rat ( Server Temızleme Aracı )

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Clean Rat

Scan Clean Rat Bilgisayarınıza injecte edılmıs ve baslagıcta çalısan dış bağlantılı casus

hack yazılımlarını bulup sonlandırmaya yarayan temizleme aracıdır.

j529lL.jpg

Resimli Anlatım

Nq4zzg.jpg

La4BB0.jpg

p7nmz.jpg

Tarama Sonucu

p7np1.jpg

zAV68R.jpg

DOWNLOAD

İndir

Şifre Çözme Anahtarı : !CeNOjL0JlqraUwdVtrMxegQl9JcpR3Xv1m5BrFSMArY

Saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

procu01

Uzman üye
21 Ağu 2011
1,001
4
Eline sağlık Abi Her durumda bizlere yardım edebilmek için uraşıyon Değerini Bilmeyenler Utansın Çok teşekkür ederim :)

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
o site de keyfinden bulmamıştır dimi o virüsleri herhalde

ıkı guncel sıte taraması verdım sana chk4me hepsınden daha saglamdır hergun verı tabanı guncellemesı vardır jottı ıle total bırbırını tutmaz fark edıyor yanı daıma tarama sıtelerınden ama madem ıcın rahat degıl kullanmazsın abısı sılıver cokta zor degıl demı

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Ben bi server yaptım darkcometten . açtım bilgisarda . Bu programla tarattım bulmadı serveri abi

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Ben bi server yaptım darkcometten . açtım bilgisarda . Bu programla tarattım bulmadı serveri abi

spynet ıle darkcomet serverını baslagınca yerleştırıp actıgınızda buluyor ben denedım ıkısınıde buldu yolunuda gosterdı baslangıca yerleştırrın

procu01

Uzman üye
21 Ağu 2011
1,001
4

Benim serverimi buldu dostum arkadaşım masaüstünde oyun sanıp açmış bende programı indirip denedim ve buldu ve sildim emin olmak için programdan tekrar rat taraması yaptım silinmiş program sorunsuz çalışıyor .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.