Oyun scrap mechanic hatası

Rzer001

Yeni üye
19 Ocak 2019
7
0
öncelikle merhaba ben steamden scrap mechanic aldım ama oyunu açınça ''failed to create an interface to the graphics device'' bu hata çıkıyor ne yapmam gerek bilmiyorum bir yardımcı olursanız sevinirim

tokikolik

Uzman üye
16 Mar 2017
1,419
4
İstanbul
Grafik paketi hatası almışsın. Yani ekran kartını güncellemen gerekebilir yada direct x11 gibi eklentiler indirmen gerekebilir. Tam bilmiyorum ama diğer oyunlarda ben bunları yapıyorum.

Rzer001

Yeni üye
19 Ocak 2019
7
0
dediğinizi deniyeceğim

directX 11 nerden indirebilirim bir fikriniz varmı

dediğinizi yaptım ama işe yaramadı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.