Script Arşivi |10 Adet|

Vibe7

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
287
0
Windows
[FONT="Courier New[SIZE="3 [URL="https://tik.lat/CbIPh"] Virüs Total[/URL] * 0/59 * [/COLOR][/B]
[COLOR="darkgreen [URL="https://tik.lat/wRbTs"] İndir[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[COLOR="Orange​

VeFaLıTÜRK

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
478
0
Eline sağlık güzel paylaşım. Bu scriptler acaba ücretsiz mi paylaşılmış yoksa bir yerden bir şekilde temin mi edilmiş ? Şunun için soruyorum scripti yapan kişinin izni varsa eğer ticari amaçla kullanmak isterim. Yoksa yazık, günah yani :) Kul hakkı. Kazancağımız paradan da hayır gelmez zaten.

heyecan85

Uzman üye
9 Tem 2015
1,466
4
Twitter scripti isteyenler varsa bana ulasabilirler + olarak konu güzel eline sağlik kardesim

0110

Uzman üye
3 Haz 2017
1,259
0
bu script dosyalarını panele atsak olur mu hosting hizmeti alamıyorum alan adları hepsi ücretli

Vibe7

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
287
0
Windows
Eline sağlık güzel paylaşım. Bu scriptler acaba ücretsiz mi paylaşılmış yoksa bir yerden bir şekilde temin mi edilmiş ? Şunun için soruyorum scripti yapan kişinin izni varsa eğer ticari amaçla kullanmak isterim. Yoksa yazık, günah yani :) Kul hakkı. Kazancağımız paradan da hayır gelmez zaten.

Ücretsiz paylaşan sitelerden aldım bu scriptleri. Onla nereden buldu onu bilemem.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.