Script çekme ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Wolf

Katılımcı Üye
13 Eki 2008
722
2
Åtlantís
Böyle bi program arıyorum!!

Hedef sitedeki script çekecek bir program.Misal xxxx.com sitesindeki kullandığı script kendi pcmize indircek bir program ?

Saygılarımla The Wolf

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
Access veritabanı bağlantısı ve veri çekme:

<%@ Page Language="VB" %>
<%@ import namespace="System.Data.OleDb" %>
<script runat="server">
Sub Page_Load(obj as object, e as eventargs)

Dim bag As OleDbConnection
bag = New OleDbConnection("Provider=Microsoft.Jet.Oledb.4.0; Data Source="& Server.MapPath("veritabani.mdb"))
bag.Open()

Dim command As OleDbCommand
command = New OleDbCommand("SELECT * FROM tablo", bag)

Dim kayitlar As OleDbDataReader
kayitlar = command.ExecuteReader()
While kayitlar.Read()
Response.Write(kayitlar.Item("kategori") &"<br>")
End While
bag.Close()
End Sub
</script>
<html>
<head>
<title>Asp.Net ile Veritabanından Veri Çekme</title>
</head>
<body>
</body>
</html>

buna benzer bir şeymi arıyorsunuz?

tamam anladım hocam sizin için araştıracağım.

Son düzenleme:

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
kardeş özel mesaj olarak atacaktım ama malesef sana özel mesaj atamıyorum. konu ile bilgisi olan bütün arkadaşlarıma sordum ama malesef böyle aradığın tarzda bir program bulamadım. ama hazır script siteleri ver belki orada aradığını bulabilirsin.
Php Asp Java PhpNuke Mirc Cgi Scriptleri Html KodlaRI Download indir Asp Scriptleri İndir Php Scriptleri İndir Java Scriptleri İndir Cgi Scriptleri İndir Phpnuke Block Tema Modul İndir Asp Kodları İndir Php Kodları İndir Html Kodları İndir Java Kodla

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
:) tahmin edebiliyorum. bi tip program varsa bile sadece hackerlerin ve veri güvenliğinden sorumlu kişilerin elinde vardır. onların bu tip programları paylaşacaklarını zannetmem. inşallah aradığını bulursun..

Son düzenleme:
10 Tem 2009
58
0
İzmir
konuyu güncellemek gibi birşey olacak ama bu dediğin programı bende çok aradım ama bulamadım gerçekten böyle bir şey olsa süper olur açıklar çok kolay bulunur ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.