Script Evi'nin İnstagram Şifresiz Beğeni Scripti TAVSİYE EDERİM.

cliora

Yeni üye
22 Mar 2018
17
0
Turkey
SCRİPT EVİN 'den İndirdiğim Çok Güzel Bir İnstagram Beğeni Scripti
Görmeyen Veya İndirmeyenler İçin Paylaşıyorum TAVSİYE EDERİM.

LÜTFEN TEŞEKKÜR ETMEYİ UNUTMAYIN SAYGILAR...

DEMO

VİRÜS TOTAL

Moderatör tarafında düzenlendi:

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
yav kardeş adam konuyu siteye girin dercesine açmış ve hesap yeni basbaya reklam durduk yerde senin reklamını niye yapsın adam .d

Boş yapan sensin şuan. Sen trlink.in reklamlarını yapıyorsun hocam? Ben reklam yapmıyorum eğer şüpheniz varsa ip adres vs herşeyime baktırın. Eğer aynı birşey çıkarsa Hesabım tamamen uzaklaştırılsın? İnsanlara iyi birşey sununca istenmedik şekilde reklam gelir merak etme. isotas

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Boş yapan sensin şuan. Sen trlink.in reklamlarını yapıyorsun hocam? Ben reklam yapmıyorum eğer şüpheniz varsa ip adres vs herşeyime baktırın. Eğer aynı birşey çıkarsa Hesabım tamamen uzaklaştırılsın? İnsanlara iyi birşey sununca istenmedik şekilde reklam gelir merak etme. isotas

:D trlinkin reklamını nerde yapmışım gösterirmisin ?

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Her insan boş konuşur. İnsanlara birşey sunuyoruz adam bulmuş etmiş paylaşmış. Neyse gerek yok boş konuşmaya yarası olan gitsin şikayet etsin. Eğer bir sonuca varılırsa hesabım tamamen kapatılsın. İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.