Script Ve Yardımlaşma Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vuanays

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
401
72
UZAY
ZAbpw0.jpg

3z64BI.png

cBCTTK.png

Forum üyelerinin ihtiyacı olan scripti belirleyip o scripti yazmak ve html üzerine kendilerini geliştirmek isteyen üyelerimize yardımcı olmak.

Qf4O62.png

Haftalık her üye bir script yazacak. Yazılan bu script forum üyelerinin ihtiyacını karşılayacak şekilde olacak, ve paylaşılacak.

39131NdW5K.png

Kod:
Forum Kuralları Aynen Geçerlidir.

7H4SBz.png

JuanRoss

C8JIb9.png

warslihacker

dA1AJz.png

Panda Winson

Mkatim

Whatamnotsaying

Mamilost

113AAVUTI.png

LRDASku7_400x400.jpg

919212RM7B.png

Kod:
Adınız :
Yaşınız :
THT Profil linki :
Telegram :
Günlük aktiflik süreniz :

Başvuru Formunu Doldurup Özel Mesaj İle Bana Gönderebilirsiniz.

40UB2M.png

s3G9jT.png

Kulübün Açma İzni "Atmaca Kullanıcı Adlı Kulüpler Genel Sorumlusu'ndan Alınmıştır.​

Son düzenleme:

TTRTAHIR

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
500
0
Hayırlı olsun. Kulübün işleyişini tam olarak idrak edemedim ama umarım icraatte güzel şeyler görürüz.

Speedy01

Yeni üye
4 Eki 2019
7
0
ZAbpw0.jpg

3z64BI.png

cBCTTK.png

Forum üyelerinin ihtiyacı olan scripti belirleyip o scripti yazmak ve html üzerine kendilerini geliştirmek isteyen üyelerimize yardımcı olmak.

Qf4O62.png

Haftalık her üye bir script yazacak. Yazılan bu script forum üyelerinin ihtiyacını karşılayacak şekilde olacak, ve paylaşılacak.

39131NdW5K.png

Kod:
Forum Kuralları Aynen Geçerlidir.

7H4SBz.png

JuanRoss

C8JIb9.png

warslihacker

dA1AJz.png

Panda Winson

113AAVUTI.png

LRDASku7_400x400.jpg

919212RM7B.png

Kod:
Adınız :
Yaşınız :
THT Profil linki :
Telegram :
Günlük aktiflik süreniz :

Başvuru Formunu Doldurup Özel Mesaj İle Bana Gönderebilirsiniz.

40UB2M.png

s3G9jT.png

Kulübün Açma İzni "Atmaca Kullanıcı Adlı Kulüpler Genel Sorumlusu'ndan Alınmıştır.​
Bayadir bekledigim hareket yarin teskere alıyoruz hayirlisiyla gruba bende katilmak istiyorum fakat fazls bilgim yok temel duzey diyeyim yeterli olur mu

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5
Zaten daha önceden yazılmış olan scriptlerden daha iyi bir script yazmak gerekicek ki yazılan script tercih edilsin. Üstelik her haftada 1 script zorunluluğu kuralı var. Benim gibi çömezler bir hayli o tempoya daha önceden yazılmış olan scriptlerden daha iyi bir script yazmaya yetişmekte sıkıntı yaşayabilir. Eğer daha kötüsünü yazacaksam tercih edilmeyeceğinden kendime katkı sağlayabilirim ama diğerlerine muhtemelen sadece gövde gösterisi yapmış olurum. Keşke gruplaşmalı daha kaliteli daha büyük script hedefli bir kulüp olsaymışta belki öyle katılırdım... Belki Wordpress gibi tutacak bir şey çıkartabilirdik...

Vuanays

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
401
72
UZAY
Zaten daha önceden yazılmış olan scriptlerden daha iyi bir script yazmak gerekicek ki yazılan script tercih edilsin. Üstelik her haftada 1 script zorunluluğu kuralı var. Benim gibi çömezler bir hayli o tempoya daha önceden yazılmış olan scriptlerden daha iyi bir script yazmaya yetişmekte sıkıntı yaşayabilir. Eğer daha kötüsünü yazacaksam tercih edilmeyeceğinden kendime katkı sağlayabilirim ama diğerlerine muhtemelen sadece gövde gösterisi yapmış olurum. Keşke gruplaşmalı daha kaliteli daha büyük script hedefli bir kulüp olsaymışta belki öyle katılırdım... Belki Wordpress gibi tutacak bir şey çıkartabilirdik...

Script bilgisi olanların haftada 1 script zorunluluğu var acemilerdeki kural ise her gün ne öğrendiğini rapor etmesidir.

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5
Script bilgisi olanların haftada 1 script zorunluluğu var acemilerdeki kural ise her gün ne öğrendiğini rapor etmesidir.

Anladım madem çömezlere de adalet ve hoşgörü gereği seviyesine göre hitap ediliyo o zaman katılmamak için bir sebep göremiyorum. Ve gene anladım ki bu kulüpteki amaç yetiştirmek, büyük bir şey çıkarmak değil(çünkü büyük bir şey için yetiştirmek gerek). O zaman bende katılıyorum teşekkürler :)

Vuanays

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
401
72
UZAY
Anladım madem çömezlere de adalet ve hoşgörü gereği seviyesine göre hitap ediliyo o zaman katılmamak için bir sebep göremiyorum. Ve gene anladım ki bu kulüpteki amaç yetiştirmek, büyük bir şey çıkarmak değil(çünkü büyük bir şey için yetiştirmek gerek). O zaman bende katılıyorum teşekkürler :)

Özel mesaj olarak katılım formunu göndermeniz gerekmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.