Scriptler Hakkında

WH1T3X

Yeni üye
18 Mar 2018
21
0
Konuyu yardım için açıyorum yasak ise lütfen uyarınız.

Hocalarım öncelikle iyi akşamlar ben script kodlama / yazma hakkında yardım istiyorum bana 0'dan sağlam bir eğitim verebilecek var ise ÖM atabilirse çok mutlu olurum.

thelasthacker

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
956
1
script dediğin şey bir çok dil bütünüdür. içerisinde HTML CSS JS PHP JQ vs. bulunur. kimse size sıfırdan eğitim vermez. zaten youtube'da binlerce video var. temel olarak html'den başlayabilirsiniz.

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,439
799
30
root@adige~#
Merhabalar ;

scriptler için videolar mevcuttur öncelikli adım olarak her zamanki gibi zorlanmamak adına algoritma mantığını kavramanız şarttır sonrasında html, css ,php , mysql ile başlayabilirsiniz

Sbab

Üye
15 Mar 2018
163
0
TURKİYE
Merhaba dostum script için yazılım dillerini bilmen gerekiyor.
Nerdenmi başlicaksın:
Web Yazılımların'dan başlayabilirsin.Tüm scriptler,web sayfaları vs bunlardan yapılıyor.

Nasıl Öğrenirim:
İnternette büssürü videoları var.İzleyip Öğrenirsin.

Yazılım Mühendisi By Sbab

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.