Seditio Mirror Plugin - Piyasada 20 TL | S4cuRıTy EneMy

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Merhaba arkadaşlar, bugün arşiviminin en kıymetli üyesini mirror scriptini paylaşıcagim :)

Arkadaşlar bu bir seditio plugin'idir buyüzden öncellikle seditio indirip kuruyorsunuz daha sonra plugin'i siteye kuruyorsunuz ve çaliştiriyorsunuz işte bukadar basit :) geriye sadece tema kaliyor bunuda siz yapmalısınız seditio special tema mevcut onu dilediginiz gibi düzenleyin on numara bir zone sitesi ortaya çıkar

372f4e.png

İlk başlarda bende cok heycanlıydım indirip kurdum herşey tam'dı fakat tema'da takıldım temayi yapicaktım fakat işlerimden ötürü vakit kalmadı ve bıraktım dilerseniz seditio alt yapiya sahip bir'de site gösterecegim

Plugin yapımcısı : Seditio
Plugin Dili : Azerice ( Ben elimden geldigi kadariyla Türkçeleştirdim. )
Plugini İndir
Virus total

Rar pass : S4cuRıTy EneMy

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.