Çözüldü Şehit Arkadaşım İçin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SYC

Yeni üye
1 Ara 2018
22
0
Syria
Arkadaşlar Merhaba Konuyu Yanlış Yere mi Açtım Bilmiyorum. Ben Manisa Salihli'de Oturuyorum Şırnakta Şehit Olan Jandarma Astsubay Mustafa Kozak İçın Sizlerden Bir Grafik Tasarimi Istiyorum 11 Mayis 2018'de Sehit Oldu. Bende 11 Mayisa Özel Fotograf Istiyorum. Şimdiden Hepinize Teşekkur Ederim...

36Z3pj.jpg

LlzXOz.jpg

r5kaJz.jpg

RULLERFR

Üye
15 Ocak 2019
207
6
Allah rahmet eylesin kardeşim normal de kişisel çalışmalar yasak fakat bunun için sorun olmayacak sanıyorum

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Kutlu Tini şad mekanı uçmağ olsun

Bizzat ilgileneceğim, tasarımları yapınca konuyu açar seni etiketlerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.