Şehit...Şehit...Şehit...

e377

Uzman üye
24 Nis 2009
1,245
0
Milli İstihbarat Teşkilatı
Artık Yeter !!! Türk Milleti Olarak Bıktık,Usandık Bu Haberlerden YETER ! Diyoruz.Durulsun Bu Kan Durulsun...Bizim Canımız Yanıyor,Fakirin - Fukaranın Canı Yanıyor Ama Maalesef Hükümet Devlet Ne Derseniz Diyin Hiçbir Adım Yok.Sn Başbakan Recep Tayyip Erdoğan,Sn CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,Sn MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Birbirinizle Atışmayı Bırakında Bi Çözüm Bulun Olan Sizin Çocuklarınıza Olmuyor.Bunu Çok Açık Söylüyorum.Barışsa Barış Savaşsa Savaş Artık Bir Yere Bağlansın.Anaların Yüreği Yanmasın Çocuklar Yetim Kalmasın Türkiye AĞLAMASIN !!!

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
savaşsa savaşta barışsa barış olucağından emin değilim kürtlere ırkçı gözüyle bakmıyordum düne kadar..
terörist cenazesine bir şehirin tamamı katılırmı yav??? ben artık ırkçı olmayı düşünüyorum haberlerde bu kareleri gördükçe sinir basıyor.. bdp binalarını molotoflayasım var..

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Tüm Partilerin Söyleminden Bıktım Ama Taki CUMHUR BAŞKANIMIZ SAYIN ABDULAH GÜL'ün Açıklamasını Dinleyene Kadar İlk Defa Bir Liderin Konusması Bana Samimi Geldi Ve Zaten Dediği Gibide Olacak Gibi 24 Özel Birlikten Oluşan Taburlarımız Hem Sınır İçi Hem Sınır Dışı Olmak Üzere Hava Operasyonlarına Başlamıştır Özel Eğitimli Birliklertinde Hakkariye İndirildiği Söyleniyor Yüce RABBİM Vatanın Bekcilerine Yardım Etsin O Haklıyı Her Zaman Koruyandır..!!

TeKmiLLet

Yeni üye
17 Eki 2011
41
0
Krdesim sen gec bile kalmisin!Onlari hic biz kardesiz derken duydunmu???
Dedigin gibi,niye bizim kardeslerimiz terörist cenazesine katiliyo???ellerinde cocuk katili aponun resimleri.Evet kardeslik dedigim sey böyle birsey olsa gerek...Kardeslik denen bisey yok!!!
Hepsinin icinde ufak bir terörist var!!! 90% Türkiyeye karsi !!!

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
Krdesim sen gec bile kalmisin!Onlari hic biz kardesiz derken duydunmu???
Dedigin gibi,niye bizim kardeslerimiz terörist cenazesine katiliyo???ellerinde cocuk katili aponun resimleri.Evet kardeslik dedigim sey böyle birsey olsa gerek...Kardeslik denen bisey yok!!!
Hepsinin icinde ufak bir terörist var!!! 90% Türkiyeye karsi !!!

Ermenilerle bile eskilerden bize ufacık bir sorunumuz çıkmamıştı taaki osmanlı zamanında ruslar ve ingilizler onları kışkırtana kadar yoksa kürtler biraz zor gelirdi buralara ermeniler onları direk kovardı.. bu kürtler ülkede yaşayabildiklerine şükretceklerine daha fazla hak talep ediyorlar..
Operasyon başlamış nerdeyse 2 saat oldu Hayırlısı inşallah şu itlerin inlerini buluruzda karayılan zımbırtısımıdır nedir yakalanır onuda askerler vurur inşallah eğer tüm teröristler yakalanırsa hepsi infaz edilir o zaman aponun yaşamasına gerek kalmaz :diablo :diablo :diablo :yaho1 :yaho1 :yaho1
ama apoyu idam ediceklerini pek sanmıyorum direk kurşuna dizerler :D :puah :puah :puah

e377

Uzman üye
24 Nis 2009
1,245
0
Ermenilerle bile eskilerden bize ufacık bir sorunumuz çıkmamıştı taaki osmanlı zamanında ruslar ve ingilizler onları kışkırtana kadar yoksa kürtler biraz zor gelirdi buralara ermeniler onları direk kovardı.. bu kürtler ülkede yaşayabildiklerine şükretceklerine daha fazla hak talep ediyorlar..
Operasyon başlamış nerdeyse 2 saat oldu Hayırlısı inşallah şu itlerin inlerini buluruzda karayılan zımbırtısımıdır nedir yakalanır onuda askerler vurur inşallah eğer tüm teröristler yakalanırsa hepsi infaz edilir o zaman aponun yaşamasına gerek kalmaz :diablo :diablo :diablo :yaho1 :yaho1 :yaho1
ama apoyu idam ediceklerini pek sanmıyorum direk kurşuna dizerler :D :puah :puah :puah
Murat Karayılan Diyorsunda Biz Onu Elimizden Kaçırdığımızı Biliyormusunuz !!! Ayrıca Şu Biline ki Çanakkale'de Kurtuluş Savaşı'nda Sadece Türkler Savaşmadı.Lazıda,Çerkezide,Kürdüde,Türküde Savaştı.Dediğim Şudur ki Kürtler Yeni Oluşmuş Bir Toplum Değildir.1980 Sonrasında Böyle Olaylar Olmaya Başlamıştır(Öncesi Vardır Fakat Bu Kadar Değil).Çünkü Doğu'ya Uygulanan Cahilleştirme Politikası ile Halk cahilleştirilmiştir,dışlanmıştır.Bundan Ötürü Cahil bir toplum ne derseniz ona inanır...

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
Murat Karayılan Diyorsunda Biz Onu Elimizden Kaçırdığımızı Biliyormusunuz !!! Ayrıca Şu Biline ki Çanakkale'de Kurtuluş Savaşı'nda Sadece Türkler Savaşmadı.Lazıda,Çerkezide,Kürdüde,Türküde Savaştı.Dediğim Şudur ki Kürtler Yeni Oluşmuş Bir Toplum Değildir.1980 Sonrasında Böyle Olaylar Olmaya Başlamıştır(Öncesi Vardır Fakat Bu Kadar Değil).Çünkü Doğu'ya Uygulanan Cahilleştirme Politikası ile Halk cahilleştirilmiştir,dışlanmıştır.Bundan Ötürü Cahil bir toplum ne derseniz ona inanır...

yanlış...
kürtler çanakkale savaşında falan savaşmadı savaştan kaçıp karşı tarafa sığınan ben değildim kürtlerdi ne kıymetli canları varsa birde bize kendini dünyaya bedel sanan gerizekalı diyorlar.. bunu pkklı olan değil tüm kürtler söylüyor.. demekki içlerinde varmış bize düşmanlıkları ki cahillik falan bahane edip dalaşa girdiler.. cahil insan hain insandan daha iyidir ayrıca cahillikle alakası yok herşeyi cahilliğe verme..

e377

Uzman üye
24 Nis 2009
1,245
0
yanlış...
kürtler çanakkale savaşında falan savaşmadı savaştan kaçıp karşı tarafa sığınan ben değildim kürtlerdi ne kıymetli canları varsa birde bize kendini dünyaya bedel sanan gerizekalı diyorlar.. bunu pkklı olan değil tüm kürtler söylüyor.. demekki içlerinde varmış bize düşmanlıkları ki cahillik falan bahane edip dalaşa girdiler.. cahil insan hain insandan daha iyidir ayrıca cahillikle alakası yok herşeyi cahilliğe verme..
Ya şimdi kurduğun cümleye bak çocuk güler buna senin o cümleyi kurduğunu sandığın insanlar Kürtler değil PKK'lılardır.Her Kürdü Bir Tutamazsın Nasıl ki Her türk bir olmayacağı gibi.Ayrıca şu Çanakkalede savaşmaya gelirsek git bi araştırmanı yap bakim orada biz 250.000 Şehit verdik.Orada Hepsi TÜRK'dü değil mi.E Doğu'da kürt sayısı fazla olduğu için potansiyel terörist olarak bakıyorsunuz git bi Çanakkaleyi ziyaret et de bak Şehitlerimizin Mezar Taşlarına Türkiyenin 81 İlinden Şehidimiz vardır....

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
Ya şimdi kurduğun cümleye bak çocuk güler buna senin o cümleyi kurduğunu sandığın insanlar Kürtler değil PKK'lılardır.Her Kürdü Bir Tutamazsın Nasıl ki Her türk bir olmayacağı gibi.Ayrıca şu Çanakkalede savaşmaya gelirsek git bi araştırmanı yap bakim orada biz 250.000 Şehit verdik.Orada Hepsi TÜRK'dü değil mi.E Doğu'da kürt sayısı fazla olduğu için potansiyel terörist olarak bakıyorsunuz git bi Çanakkaleyi ziyaret et de bak Şehitlerimizin Mezar Taşlarına Türkiyenin 81 İlinden Şehidimiz vardır....

tamam o yalanlara inananlardan olduğunu anladım...
ben daha post kasmıyorum bilim adamları gitsin baksın artık nasıl bulurlarsa bulsunlar orda bir tane kürde ait minik bir parça bulunucakmı...

1stWarrior

Üye
5 Ağu 2011
140
0
Ankara
Beyler bunların hepsi dış güclerin oyunu ... NATO da olmamıza rağmen o.ç ABD uydu sistemiyle teröristlerin inine kadar görebiliyor ama bize vermiyor.. dediim gibi hepsi dış güçlerin oyunu kürtleri ayartıp devleti 2 parçaya bölmek hedefleri,eğer biz kürtleri düşman gibi görüp ırkcılık yaparsak amaçlarını gerçekleştirmiş oluruz... Unutma her ırkta oldugu gibi Kürtinde iyisi var o.ç olanıda var

TeKmiLLet

Yeni üye
17 Eki 2011
41
0
Var var ama artik yeter.Kardesim en basiti dogudaki Askeri üslere vericen Heronlari Predatorlari bak bakalim terörist kaliyomu...

nerde bizim erdoganin aldii predatorlar???nerede??? süs olarak evinde vitrindemi duruyo?

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
Var var ama artik yeter.Kardesim en basiti dogudaki Askeri üslere vericen Heronlari Predatorlari bak bakalim terörist kaliyomu...

nerde bizim erdoganin aldii predatorlar???nerede??? süs olarak evinde vitrindemi duruyo?

o kadar büyük vitrin varmıdır sence?
adamlar yeri geldiğinde kullanır ama her türlü hava koşulunda uçabilirler diye birşey yok... uygun olduğunda yolluyorlar operasyonda heronları kullandılar zaten..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.