Selam aleyküm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

awalaheks

Yeni üye
23 Ağu 2007
34
0
Hatay
Selam aleyküm arkadaşlar , ustalar..

Adım bestami'dir. Hataylıyım , aranıza 23-08-2007 tarihinde katılmışım ve buraya hic yazmamışım demekki araştırma yapıp bir teşekkür bile etmeyi akıl edememişim. Bu durumdan dolayı özür dilemek istedim ayrıca,

Öncelikle sitede emeği olan herkese teşekkür etmek istiyorum..
Başarılarınızın devamını dilerim , " kullar utandırmasın "

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Aleyküm Selam Hoşgeldin :) Misyon Vizyon Ve Forum Kurallarını Okumanızı Tavsiye Ederim.. Forumda İstediğini Bulabilirsin. Kalıcı Olman Dileğiyle. :) O Bakımdan.

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
157
Tekrardan hoş geldiniz hocam forum kurallarımızı ve misyonumuzu tekrar bir gözden geçirmenizde fayda var :)

İyi Forumlar /

awalaheks

Yeni üye
23 Ağu 2007
34
0
Hatay
tesekkur ederım hos buldum , kurallar çiğnenmek için vardır :D kuralları bılıyorum :) :) kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.