Selam arakdaşlar Hostinger sorunu yardım

fatih0263

Katılımcı Üye
21 Ağu 2011
484
1
Adıyaman/Kah
selam arkadaşlar hostingerde bir site ctım ücretsiz tabi ama .com lu olarka neyse ben bunu actıktan sonra siteyi düzenledim yayınladım ama adres cubuguna yazdımmı cıkmıyor bırde sürekli sunu diyor

hostinger kontrol paneli

===

Alan adınız şu anda sunucularımıza işaret etmiyor; FTP, Dosya Yöneticisi, E-posta gibi servisler doğru çalışmayacaktır. Nameserver adreslerimizi "Hesaplar -> Detaylar" bölümünde bulabilirsiniz. Değişiklikler gönderildiğinde DNS yayılımının 24 saati bulabileceğini lütfen aklınızda bulundurunuz.

24 saatı gecirmeme ragmen olmuyor nedeni ne acaba bekliyorum

fatih0263

Katılımcı Üye
21 Ağu 2011
484
1
Adıyaman/Kah
Bakın olayı anlatayım ben kurarken kendi verdigi hol.es vb . uzantı vede alan adı dıye yer vardı alan adına tıkladım ordan yazdımm........ .com site diye

yazdıktan sonra site az düzenleyyı yayınlıyayım dedım ardından yayınladım kayıt ettım cıkmadı sayfa

Alan adınız şu anda sunucularımıza işaret etmiyor; FTP, Dosya Yöneticisi, E-posta gibi servisler doğru çalışmayacaktır. Nameserver adreslerimizi "Hesaplar -> Detaylar" bölümünde bulabilirsiniz. Değişiklikler gönderildiğinde DNS yayılımının 24 saati bulabileceğini lütfen aklınızda bulundurunuz.

bu yazı

ardındanda

panelde bu yazı var ne dedıgını anlamaıyorum dedgı yere gırıyor m sadece ip adresleri var başka yok

dns filan diyor

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Bakın olayı anlatayım ben kurarken kendi verdigi hol.es vb . uzantı vede alan adı dıye yer vardı alan adına tıkladım ordan yazdımm........ .com site diye

yazdıktan sonra site az düzenleyyı yayınlıyayım dedım ardından yayınladım kayıt ettım cıkmadı sayfa

bu yazı

ardındanda

panelde bu yazı var ne dedıgını anlamaıyorum dedgı yere gırıyor m sadece ip adresleri var başka yok

dns filan diyor

Hatayı en baştan yapmışsınız :D orada .com yazdığınız yerde sizin siteniz. com gibi alan adınız olmalı onu yönlendirmelisiniz eğer alan adınız yoksa ücretsiz veya ücretli birtane almalısınız yoksa oraya yazmanız birşey değiştirmez :) ücretsiz .com alan adı yok :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.