Selam Arkadaslar Hack Hakkinda Düsümcelerimi Yazdim

Cpneht

Yeni üye
4 Eyl 2011
5
0
Arkadaslar bu msn kırma felan diyorlar öyle bi program yokta olamazda sadece görsel olarak var yani boşa öyle konular bakmayin zaman kaybi bende yapabilirim görsel olarak ama gerisi bir şeye yaramaz bütün arkadaslar web site kırmak istiyor size web sitesini kırmayi burdaki kadar kolaymi zan ediyoruzsunuz ve kırdınız diyelim ondan sonrasi ip adresin yer tesbiti ve hayatiniz biti ben yaşadim 1 sene hapis yatim bilişim suçunda gençlere diyorum sakin böyle şeylere kalkişmayin ha biliyorum burasi bi hack forumu sizlerde hack meraklisiniz ama pişman olucağiniz şeyleri yapmayin bi msn kırmanin ceza bile 1yıl dan basliyor daha yarali şeyler yapsaniz program yapsaniz mesale yada sprit yaazin satin yani Hacker olucağiniz yerine security adminstrato olsaniz herzaman bi yerde saygi kazanirsiniz hayranlik kazanirsiniz hacklikla sadece kin kazanirsiniz. .

Bunlar Benim Düsümcem Yanlis birşey demişem Özür Dilerim.
Admin Nereye Yazicağimi Bilmedim Özür Dilerim Yanlis Yere Yazdimsa.

Hackle Övünen Adam Adam Olmaz ! Bana Tepki Vericeksiniz Ama Hacklenen Kişi Siz Olsaydiniz Ve O Hacker Sizin Kırdığı İçin Sevinseydi Sizde Aynisini Derdiniz Ve Benim Hiç Bi Hacker Birşeyimi Kırmadi Sadece Yaşanan Birşey ..

gepsalmaa

Katılımcı Üye
20 Ağu 2009
636
3
Konya
vala kardes düsüncelerin güzel hoş ta madem bu kadar iyi anlıyon msn kırma,site çökertmeden ip numaranın gideceğini düsünmedinmi...inandırıcı olmadı

Cpneht

Yeni üye
4 Eyl 2011
5
0
Eskinde Sınırlarmiz Kısıtlıydı Ve İp adresini ne kadar değişenden bulunursun ben o zaman tecrubesizdim ve site kırmayi cok seviyordum suan pismanim ve kimseyi inandiricağim diye bi kaydem yok sadece yaptiğim şeyleri anlatim yeni nesile

gepsalmaa

Katılımcı Üye
20 Ağu 2009
636
3
Konya
salıversene kardes sen ben çok duydum kırarım ederim eskiden yaparım diyeni..gster marifetlerini sitede belki o zaman inanırım sana

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.