Selam Arkadaşlar Kaspersky ile ilgili bana yardım eder misiniz?

Darknige

Yeni üye
25 Eyl 2009
24
0
Arkadaşlar size Kaspersky ile ilgili birkaç soru sorucam.Cevaplarsanız çok mutlu olurum çünkü uzun süredir kaspersky ile ilgili sorunlar yaşıyorum ve bilgisayarımda çok virüs var bu yüzden beni nod32 vb. antivirüsler kesmiyor :p

bütün sorularımı cevaplamanıza gerek yok.(isterseniz cevaplayın :)) yardım edin yeter bana yardım ederseniz çok mutlu olurum.Sorularıma geçeyim:

1) Kav (kaspersky Anti-Virüs) ile Kıs (Kaspersky Internet Security) arasında ne fark vardır.Bilgisayarımda virüs varsa hangisini kullanmalıyım?

2) Kıs'ı kullanıyordum ve onda bir sorun çıkmadı ve deneme sürümünü kullanıyordum.Ama sonra farkettimki sadece internet saldırılarını engelliyor.Acaba Kıs virüs bulurda deneme sürümünü kullandığım için mi sadece internet saldırılarını buluyor,yoksa Kav mı kullanmalıyım?

3) Arkadaşlar ben daha sonra Kav'ı indirdim ama onun deneme sürümü yok bu yüzden şu an açamadım.Aynı zamanda Türkçeleştirme programı Kıs 'ı Türkçe yaptı ama aynı şeyi Kav'a yaptım Kav hala ingilizce nedeni ne olabilir?

4) Arkadaşlar bide ben bir kod buluyorum netten ve lisan bölümüne yazıyorum ama hata veriyor ben nasıl bu kodu entinleştirebilirim?

Sanırım biraz uzun yazdım ama anlayın sorularımı ve sorunlarımı kaçtır bu Kaspersky'la uğraşıyorum.

Ne olur yardım edin gerçekten minnettar kalırım.

Şimdiden teşekkürler....

s_onur

Üye
19 Tem 2008
62
0
olmuo yav adamın yazıyorum ıp ını yok öle bi ip dio olmuo abiler bi yardım be

pomon 333

Katılımcı Üye
10 Eyl 2009
575
0
THT Anasayfasında...
1)kıs internet saldırılarını engeller ,yasakve zararverci site veya lnk lerden uzaktutar kav ise dosya cd bellek gibi şeyleri tarar
2)Bilgisayardaki vürüslae için kav kullan kıs sadece internet güveliği faklan
3)Her vürüs programının DENEME SÜRÜMÜ VARDIR.TÜRK. programı uyumsuz olabilr veya yanlış veya eski sürümü için çıkartımış
4)YANLIŞ lisans kodudur veya eski sürümümne ayit EN İYSİ SEN http://www.turkhackteam.org/bilgisayar-guvenligi/avg-anti-vurus-yeni-surum-325205.html göz at ama bu yama galiba hata verir ise bir eski sürümünü indir sonra bunu yükle bu hem internet hemde pc için işe yarar olmazsa yapamazssan netten nod 32 yi inir hem pc hem net içindir link: http://www.alfaindir.com/antivirus-guvenlik/eset-nod32-antivirus-programi-indir.html# buradan indere bilirsin yarımcı olduysam teşşekür etmen yeterlidir kardeşim...

Darknige

Yeni üye
25 Eyl 2009
24
0
sağol kardeş çok yardımcı oldun ama benim kaspersky 2010 anti virüs bunuda ekliyim unutmuşum.Yorum yazman yeter sağol teşekkür ettim ama hala nasıl lisans gircem bilmiyorum :D

0janjan0

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
577
0
New York
kaspersky zaten 2 program yapmış kav ve kıs diye sen kav kullanıyorsan internet saldılrılarını engellemez,kıv kullanıyorsan cd den vb.. yerden gelen virüsleri engellemez onun için 2sini birden indirmen lazım ama nod32 öle değil o yüzdende nod32 genellikle tercih ediliyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.