selam arkadaşlar

qkhannomad

Yeni üye
15 May 2009
3
0
muğla
ben internet cafe işletiyorum en başta işin eğlencesindeydim ama anladımki chat sitelerinde boş boş dolanmakla kendim dahil hiç kimseye faydam dokunmayacak onun için bişeyleri öğrenmek ve kendimi geliştirmek adına bu sitedeyim fazla değil yakın tarihlerdede kayda değer işler yaparım 24 saat pc başındayım ve öğrenmeye açım sadece bu sitenin ilkeleri kendini bi amaca adayan insanların toplandığı bi platform oldunu gösterdi o yüzden tekrar selam ederim herkeze
 

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
öncelikle hoşgeldin her konuda yardımcı olurum ben kendi adıma network, donanım........... uzayıp gider. her zmn kendini geliştirmelisin her yerde aranan eleman olmalısın şuan kendi iş yeri sahibisin ama ilerde ne olur bilinmez durmak yok kendini geliştir sürekli bunun faydasını ilerde görüceksin ilk sen görüceksin sonrada senden sonra gelenler... ii günler.
 

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
3
ANKARA
Hack I Turk Internet Platformuna

hosgeldiniz.gif
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.