selam bilenler gelsin lütfen

BloodRider

Yeni üye
18 May 2014
23
0
beyler ben şimdi hackerlıga yeni adım atıyorum başlangıcta tavsiye aldım css php ögren falan diye hep site kurmayla ve site hakkında küçük ipuçlarıymış nerden devam etmemi ve hangi kod dillerini ögrenmem gerekiyo sölerseniz sevinirim tüm kod dillerini yazmayın 1 -2 tane en iyi hangisi olur onu yazın bana ondan başlıyım

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Notepad indirip bilgisayarınıza bunun yanı sıra Dork Maker programı ile beraber Arama Motoru ve Brute Force ile bir kaç tane döküman okumanız sizi fazlasıyla bilgilendirecektir.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Bu tip konular kurala aykiri sayilir arkadaslar.Oncelikle bir alan belirleyin kendinize.

Hacker olacam ben.Eee? Ogrenmek istedigin nedir bizlere onu soylemelisin.Web hack,mail hack,keylogger... En temel alanlar.Once bir karar verin.Yahut arge,tasarim...

fatalerror123

Katılımcı Üye
22 Tem 2013
543
0
Nereye
Vallahi web hack falan istiyorsan web tasarımı ve sunucu olayını falan bir öğren.Web tasarım için html ve css öğren başlangıçta sonra php öğren.

sunucu olaylarını , s,te olaylarını anladığında yapabildiğin siteyi bozabilirsin mantığıyla baktığımızda senin için çok kolay olur.

Eğer web tasarımı seviyorsan Dreamweaver programını öneririm.Çok güzel bir program.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.